Skončila loterie vstupenek na EURO
Koncem ledna byla ukončena loterie vstupenek na UEFA EURO 2020. V případě, že ti byly přiděleny, máš pouze omezenou dobu na jejich zaplacení.
EURO 2020 UEFA EURO
Česká fotbalová reprezentace se úspěšně kvalifikovala na UEFA EURO 2020 (2021)! Evropský šampionát se k příležitosti výročí 60 let od prvního turnaje uskuteční ve 12 městech ve 12 zemích po celé Evropě. Los základních skupin naší repre přisoudil skupinu D, jejíž zápasy se odehrají v Glasgow a Londýně, a ve které se střetneme s Anglií, Chorvatskem a vítězem baráže C.
Zápas Výlet do města fotbalu aneb praktické informace k zápasu v Londýně
Závěrečné utkání skupiny D odehrají naši fotbalisté v londýnském Wembley, kde v úterý 23. června nastoupí proti domácím Angličanům. S Anglií mají reprezentanti zkušenosti již z kvalifikace, ve které jí v úvodním utkání podlehli vysoko 5:0, přičemž v domácí odvetě brali výhru.