Kategorie
Zápas Největší město Skotska uvidí dva zápasy repre. Praktické informace k utkáním v Glasgow
Ve městě slavných rivalů Rangers a Celticu bude v červnu slyšet čeština! Naše reprezentace totiž ve skotském Glasgow nastoupí ke dvěma utkáním UEFA EURO 2020. Nejprve, v pondělí 15. 6. 2020, zde hráči se lvíčkem na prsou vstoupí do turnaje zápasem s vítězem play off Ligy národů C. Čtyři dny poté se v Hampden Parku představí naše reprezentace znovu, když v pátek 19. 6. 2020 vyzveme vicemistra světa Chorvatsko.
Členství Sháníš zájezd na EURO?
Máš už vstupenky na Euro, ale nevíš jako se do Anglie a Skotska dostat? Máme pro tebe řešení. Navíc jako člen Fanklubu získáš 7% slevu.
Zápas Přístupové kódy na nákup vstupenek na EURO 2020
Prodej vstupenek na zápasy českého týmu začíná 4. 12. Přečtěte si informace pro členy Fanklubu k přidělení přístupového kódu na nákup vstupenek. Distribuce kódů začala.