Zápas Vstupenky na Kosovo přednostně pro členy Fanklubu
Posledním představením české fotbalové reprezentace v domácím prostředí v rámci kalendářního roku 2019 bude listopadový souboj s Kosovem. Nenech si ujít klíčový souboj českých fotbalistů o postup na EURO 2020. S Fanklubem máš, jako již tradičně, možnost získat vstupenky na zápas dříve než ostatní.
Akce Fanklubu Soutěž o dětský doprovod hráčů
Doprovoď fotbalové reprezentanty na zápas s Anglií. Odpověz na soutěžní otázku a tvůj malý srdcař se může dostat po boku fotbalistů až na hrací plochu říjnového utkání repre. Pokud máš T-Mobile, máš navíc větší šanci vyhrát.
Akce Fanklubu Zahraj si zápas fanoušků proti Anglii
V březnu nám to v Londýně vyšlo na výbornou, když jsme domácí Angličany porazili 15:10. Ostrované nám v pražské odvetě ale určitě nedají nic zadarmo. Chceš se jim postavit? Pak se přihlas do zápasu fanoušků!