Akce Fanklubu Řekni nám, jak se ti líbí fanouškovské předměty repre
Rádi bychom znali tvůj názor. Proto jsme připravili krátký dotazník na téma, jak se ti líbí fanouškovské předměty České fotbalové reprezentace. Některé z nich navíc můžeš po jeho vyplnění vyhrát.
Zápas Důležité organizační info ke stadionům v Kosovu a Černé Hoře
Ještě než vyrazíte do Kosova a Černé Hory podpořit reprezentaci v kvalifikačních bojích EURO 2020, přinášíme vám několik užitečných rad a informací před samotným vstupem na stadion.
Praktické informace o Černé Hoře
Svěřence Jaroslava Šilhavého čeká v září kvalifikační dvojzápas na Balkánském poloostrově. Po utkání v Kosovu se česká reprezentace přesune do Podgorice, kde si hráči poměří síly s domácím výběrem Černé Hory. Zápas se odehraje 10.9.2019 o 20:45 na stadionu Gradski v černohorské metropoli. V následujících řádcích se můžete dočíst řadu důležitých a praktických informací o cestě a pobytu v Černé Hoře.