Reprezentace v Drnovicích
Na přelomu tisíciletí působily v nejvyšší soutěži i v evropských pohárech a tamější stadion využívala i česká reprezentace. Drnovický stánek dokáže pojmout až 6 616 návštěvníků a je téměř trojnásobně větší, než počet obyvatel, kteří žijí v této slavné fotbalové vesnici.
Akce Fanklubu Uvítací balíčky pro platící členy je možné vyzvednout na oficiálním fanshopu #ceskarepre
V neděli 1. 8. 2021 pro nás odstartoval další reprezentační cyklus, který vyvrcholí mistrovstvím světa v roce 2022 v Kataru. Jako platící člen si můžeš od neděle 1. 8. vyzvednout svůj uvítací balíček na oficiálním e-shopu české fotbalové reprezentace.
Česká reprezentace se v září představí dvakrát doma a v Belgii
Českou fotbalovou reprezentaci čekají v září tři utkání. První zářijový čtvrtek se v Ostravě utká s Běloruskem, následuje utkání v Belgii (5. 9.) a celý zářijový sraz ukončí přátelským utkáním v Plzni proti Ukrajině (8. 9.). Zajímá nás, zda máš zájem na utkání vyrazit. Předem děkujeme za vyplnění dotazníku.