Kategorie
Akce Fanklubu Uvítací balíčky pro platící členy je možné vyzvednout na oficiálním fanshopu #ceskarepre
V neděli 1. 8. 2021 pro nás odstartoval další reprezentační cyklus, který vyvrcholí mistrovstvím světa v roce 2022 v Kataru. Jako platící člen si můžeš od neděle 1. 8. vyzvednout svůj uvítací balíček na oficiálním e-shopu české fotbalové reprezentace.
Česká reprezentace se v září představí dvakrát doma a v Belgii
Českou fotbalovou reprezentaci čekají v září tři utkání. První zářijový čtvrtek se v Ostravě utká s Běloruskem, následuje utkání v Belgii (5. 9.) a celý zářijový sraz ukončí přátelským utkáním v Plzni proti Ukrajině (8. 9.). Zajímá nás, zda máš zájem na utkání vyrazit. Předem děkujeme za vyplnění dotazníku.
Ohlédnutí za českou jízdou mistrovstvím Evropy
Měsíc červen se nesl v duchu fotbalového EURA, na kterém se představil i český výběr. Český tým se představil ve skupině D, kde se utkal s výběrem Skotska, Chorvatska a Anglie. Jak se našim reprezentantům na EURU dařilo?