Novinky

Kategorie
Zápas Podpoř repre naživo v domácí generálce na evropský šampionát proti Albánii
Fanoušci repre mají poslední šanci vidět naživo hráče fotbalové reprezentace před startem EURO 2020. Přijď na Letnou podpořit Daridu, Součka, Schicka a další reprezentanty v rámci přátelského utkání s Albánií.
EURO 2020 Výlet do města fotbalu aneb praktické informace k zápasu v Londýně
Závěrečné utkání skupiny D odehrají naši fotbalisté v londýnském Wembley, kde v úterý 22. června nastoupí proti domácí Anglii. S Anglií mají reprezentanti zkušenosti již z kvalifikace, ve které ji v úvodním utkání podlehli vysoko 5:0, přičemž v domácí odvetě brali výhru 2:1. V tomto článku můžeš načerpat praktické informace k pobytu a zápasu v Londýně.
EURO 2020 Největší město Skotska uvidí dva zápasy repre. Praktické informace k utkáním v Glasgow
Ve městě slavných rivalů Rangers a Celticu bude v červnu slyšet čeština! Naše reprezentace totiž ve skotském Glasgow nastoupí ke dvěma utkáním UEFA EURO 2020. Nejprve v pondělí 14. června zde hráči se lvíčkem na prsou vstoupí do turnaje zápasem s domácím Skotskem. Čtyři dny poté se v Hampden Parku představí naše reprezentace znovu, když v pátek 18. června vyzve vicemistry světa z Chorvatska. Níže najdete praktické informace nejen k utkáním hraným v Glasgow.