Zahraj si na Letné zápas fanklubů
Po utkání s Družstvem fanoušků Bohemians (DFB), které se odehrálo v neděli 30. 5. v Ďolíčku, ti přinášíme další příležitost reprezentovat Fanklub repre!
Repre na Bazalech
Dlouhou dobu největší fotbalový stadion v Ostravě a pravidelný rekordman v počtu diváků, dnes tréninkové centrum s kapacitou pro 450 osob. To jsou Bazaly, stadion s pestrou historií, který patří k těm nejznámějším v České republice.
Fotbalové slavnosti chtějí naladit fanoušky před evropským šampionátem
Již před polovinou června se rozběhne fotbalové EURO, které o měsíc později dekoruje čerstvé evropské šampiony. Na fotbalovém svátku nebude chybět ani česká fotbalová reprezentace, kterou v základní skupině čekají souboje se Skotskem, Chorvatskem a Anglií. Ještě před výkopem prvního duelu však čeští fanoušci dostanou možnost naladit se na slavnostní notu prostřednictvím FOTBALOVÝCH SLAVNOSTÍ.