Akce Fanklubu Soutěž o účast na besedě s Liborem Sionkem
Fanklub si pro tebe ve spolupráci s repre opět připravil soutěž o účast na online besedě s manažerem české repre Liborem Sionkem. Odpověz na jednoduchou otázku a vyhraj!
Repre na stadionu Evžena Rošického
Většina fanoušků ví, o jaký stadion se jedná, zná jeho historii a možná ho i mnohokrát navštívila. Přesto zde samostatná česká reprezentace sehrála jen jedno utkání, ve kterém navíc diváci neviděli žádný gól. Dočká se někdy „Rošičák“ radosti z české branky?
Lednový souhrn událostí české reprezentace
Leden nám v rámci reprezentačních událostí a zápasů mnoho nenabídl. Za zmínku ale určitě stojí rozlosování skupin pro kvalifikaci na mistrovství Evropy U21, které budou hostit Rumunsko a Gruzie. Lvíčata se tak představí ve skupině G spolu s Anglií, Slovinskem, Albánií, Kosovem a Andorrou. Anglie je považována za největšího favorita, jelikož často nastupují hráči, kteří pravidelně hrají zápasy Premier League.