Měsíc říjen pohledem české reprezentace
Během října zažila česká reprezentace další náročný měsíc, kdy měla za úkol vypořádat se s nepříznivou situací uvnitř týmu. Reprezentanti odehráli nejprve přátelské utkání proti Kypru a poté dvě utkání v rámci Ligy národů s Izraelem a Skotskem.
Akce Fanklubu SOUTĚŽ: DOSTAŇ SE NA STADION!
Fanklub repre si pro tebe připravil novou soutěž! Odpověz správně na soutěžní otázku a připoj se živě na stadion během utkání Česká republika - Izrael a Česká republika - Slovensko.
Zápas Proti Skotsku o první místo ve skupině
Proti Skotsku nastoupí reprezentanti ve středu 14. října ve 19:45 místního času, tedy ve 20:45 času našeho. S tímto soupeřem se Česká republika utká znovu téměř po měsíci, nyní ale se zcela jinými ambicemi. Odvetný zápas proti Skotsku bude pro další vývoj v tabulce klíčový a bude především zajímavý tím, že Češi nastoupí proti výběru týmu ze země Spojeného království v úplně jiné sestavě, než tomu bylo 7. září v Olomouci na Andrově stadionu, kde český tým s náhradní sestavou prohrál se Skotskem 2:1.