Akce Fanklubu SOUTĚŽ: DOSTAŇ SE NA STADION!
Fanklub repre si pro tebe připravil novou soutěž! Odpověz správně na soutěžní otázku a připoj se živě na stadion během utkání Česká republika - Izrael a Česká republika - Slovensko.
Zápas Proti Skotsku o první místo ve skupině
Proti Skotsku nastoupí reprezentanti ve středu 14. října ve 19:45 místního času, tedy ve 20:45 času našeho. S tímto soupeřem se Česká republika utká znovu téměř po měsíci, nyní ale se zcela jinými ambicemi. Odvetný zápas proti Skotsku bude pro další vývoj v tabulce klíčový a bude především zajímavý tím, že Češi nastoupí proti výběru týmu ze země Spojeného království v úplně jiné sestavě, než tomu bylo 7. září v Olomouci na Andrově stadionu, kde český tým s náhradní sestavou prohrál se Skotskem 2:1.
Zápas Další výzva v Lize národů. V cestě stojí Izrael
Izrael vstoupil do letošního ročníku Ligy národů UEFA dvěmi remízami nejprve ve Skotsku s výsledkem 1:1 a poté i na domácí půdě se Slováky také s výsledkem 1:1. Češi jdou do tohoto zápasu z pozice favorita, ale jednoduché to mít tým Jaroslava Šilhavého rozhodně nebude. První dva zápasy nového ročníku jak jistě všichni víme, byly provázeny velkými zmatky a do zápasu se Skotskem na domácí půdě musel naskočit náhradní tým. Nic takového by se ale v dalších zápasech nemělo stát a český tým nastoupí k zápasům v plné síle.