Dění kolem reprezentace v měsíci září
Září bylo měsícem, kdy se český národní tým skloňoval ve všech pádech. Po dlouhé desetiměsíční pauze čekal hráče první reprezentační sraz a také vstup do nového ročníku Ligy národů, kde si i přes komplikace nevedli vůbec špatně.
Zápas Češi vyzvou v úvodním říjnovém zápase Kypr
Před tím, než český národní tým odehraje další zápasy Ligy národů v Izraeli a Skotsku, čeká ho přátelský zápas s Kyprem. Tuto středu 7. října v 18:00 našeho času se Česká republika utká s výběrem Kypru v Larnace. Hrát se bude ve třetím největším městě Kypru na domácím stadionu týmu AEK Larnaca hrající nejvyšší kyperskou fotbalovou soutěž. Pro tento zápas ale tribuny pro 7 400 diváků zaplněny nebudou, jelikož se odehraje bez nich.
Poslechněte si podcast s Petrem Koubou
Fanklub fotbalové reprezentace má za cíl sdružovat fanoušky a vytvářet pro ně podmínky, které je co nejvíc přiblíží České fotbalové reprezentaci. Proto Vám přinášíme jedinečné podcasty s lidmi, kteří mají s reprezentačním fotbalem spoustu zkušeností nebo jsou jeho nedílnou součástí.