Reprezentace na Letné
Tribuny arény na Letné viděly nespočet slavných zápasů ať už o postup na mistrovství světa, nebo Evropy. Pojďme si připomenout historii reprezentačních zápasů konaných na dohled Pražského hradu.
Reprezentace Za Lužánkami
Jsou součástí brněnské sportovní historie. Legendární stadion, kam se vešly dnes těžko představitelné návštěvy v řádech několika desítek tisíc fanoušků, už téměř dvacet let chátrá. Jestli se na jeho stařičký trávník vrátí fotbalisté a do polorozpadlých ochozů diváci, zůstává zatím nevyjasněno.
EURO 2020 UEFA odkládá EURO 2020 na rok 2021
UEFA společně ve spolupráci s 55 zástupci národních fotbalových asociací rozhodla o tom, že se letošní UEFA EURO 2020, které se mělo konat od června do července ve dvanácti evropských zemích, odkládá na rok 2021! Důvodem tohoto odložení je současná celosvětová pandemie koronaviru – COVID-19.