21. 02. 2020 16:10

Vznikla oficiální platforma na přeprodej vstupenek na EURO

UEFA připravila pro fanoušky, kteří již mají vstupenku na EURO, ale nemohou se utkání zúčastnit, oficiální platformu na jejich přeprodej. Zároveň se jedná o další možnost, jak si ostatní fanoušci mohou koupit vstupenky na zápasy na evropském šampionátu.

Platformu (tzv. Ticket Resale Platform) na přeprodej vstupenek fanoušci naleznou na www.euro2020.com/tickets a bude aktivní od středy 26. 2. 2020, 14 hod. (SEČ)

V případě, že máte zájem vstupenky prodat či koupit, pečlivě si pročtěte všechny důležité informace.

Informace pro prodávající fanoušky:

Své vstupenky můžete vložit do dalšího prodeje po přihlášení do svého uživatelského profilu na oficiálních webových stránkách EURO 2020. Pozor, tento krok je nutné udělat nejpozději do úterý 25. 2. 2020, 18 hod. (SEČ). Je třeba označit vstupenky a kliknout na tlačítko „Prodat vybrané vstupenky“.

Do prodeje musí fanoušek vložit všechny vstupenky v rámci své původní objednávky (např. nelze prodat jednu vstupenku ze dvou původně zakoupených), ale zároveň nemůže prodat tzv. podmínečné vstupenky (na vyřazovací boje), vstupenky pro zdravotně a tělesně postižené nebo vstupenky, které se již jednou prodaly přes přeprodejní platformu EURO 2020. UEFA negarantuje, že se vstupenky opravdu prodají. Vše závisí na celkové poptávce fanoušků. Prodávající nemůže určit, kdo si vstupenky koupí.

Pokud se vstupenky přeprodají, prodávající obdrží notifikační e-mail a peníze mu budou zaslány na účet do 30 dnů od prodeje.

Informace pro nakupující fanoušky:

Oficiální platforma umožňuje bezpečný nákup vstupenek na EURO 2020 za oficiální prodejní cenu. Varujeme, že jiné webové stránky nejsou autorizované k prodeji vstupenek na EURO, a vstupenky z těchto zdrojů jsou neplatné.

Nákup vstupenek v rámci přeprodejní platformy EURO 2020 bude možný od středy 26. 2. 2020, 14 hod. (SEČ) na www.euro2020.com/tickets po registraci či přihlášení do svého účtu na webu EURO 2020. Nákup bude časově omezený. O bližších informacích od UEFA vás budeme dále informovat v rámci tohoto článku.

Členové Fanklubu již nemají v rámci platformy na přeprodej vstupenek přednostní právo.

Zakoupené vstupenky budou fanouškům k dispozici prostřednictvím speciální mobilní aplikace až přibližně měsíc před startem EURO 2020.

Vstupenky na EURO jsou určeny fanouškům pro osobní účely. Je zakázáno jejich komerční použití (např. přeprodej, aukce, soutěže, …).