02. 10. 2019 16:06

Vstupenky na Kosovo přednostně pro členy Fanklubu

Posledním představením české fotbalové reprezentace v domácím prostředí v rámci kalendářního roku 2019 bude listopadový souboj s Kosovem. Nenech si ujít klíčový souboj českých fotbalistů o postup na EURO 2020. S Fanklubem máš, jako již tradičně, možnost získat vstupenky na zápas dříve než ostatní.

AKTUÁLNĚ: Předprodej vstupenek byl zastaven Fotbalovou asociací ve středu 16. 10. odpoledne. Vstupenky se budou prodávat nyní pouze v Plzni po předložení občanského průkazu. Více v článku zde.

Každý nový i stávající člen Fanklubu (Profík či Odchovanec) nyní může přednostně získat až dvě vstupenky na zápas s Kosovem (14. listopadu, Plzeň - Doosan Arena). Fanklub bude mít pro placené členy k dispozici vstupenky do všech cenových kategorií a počet vstupenek bude omezený.

Pokud ještě nejsi členem, registruj se jednoduše na našem webu.

Pro změnu členství na Profíka se stačí přihlásit do svého fanouškovského profilu, kliknout na tlačítko "Chci být Profík" a postupovat dle instrukcí.

Vstupenky budou k dostání v následujících kategoriích a předprodej pro členy Fanklubu bude probíhat od pondělí 7. řijna 2019 8:00  do 16. října 2019 na www.vstupenkyfotbal.cz.

Rozdělení vstupenek do kategorií:

• 3. kategorie - 290 Kč (sektory 4,5) - 700 ks
  • 2. kategorie - 490 Kč (sektory 6,11) - 500 ks
  • 1. kategorie - 690 Kč (sektory 7) - 300 ks

Po předprodeji jdou vstupenky do volného prodeje 17. října.

Jak nakupovat?

1. Jdi na webové stránky www.vstupenkyfotbal.cz
  2. Vyber možnost “Jsem členem Fanklubu”
  3. Pro přihlášení použij e-mail, přes který ses registroval do Fanklubu, a heslo, které jsi použil při posledním nákupu vstupenek na repre. Pokud si ho nepamatuješ, můžeš využít funkci "zapomenuté heslo" pro získání nového. V případě, že nakupuješ poprvé, můžeš jako heslo použít své ID fanouška (případně je aktivní i funkce zapomenuté heslo, která ti do emailu pošle nové přístupové údaje).
  4. Vyber si cenovou kategorii, sektor, místo a variantu doručení dle svého uvážení. Každý člen Fanklubu v kategoriích Profík a Odchovanec má nárok na dvě vstupenky. Platbu můžete provést kartou či bankovním převodem.
  5. Vstupenky si můžeš nechat zaslat mailem jako e-ticket, poštou či vybrat osobní odběr.

A jaké další výhody ti členství ve Fanklubu přináší?

• Uvítací balíček
  • Možnost účastnit se pravidelných fanouškovských zápasů či turnajů
  • Setkání fanoušků s hráči repre
  • SMS se sestavou před zápasem
  • Pivo před zápasem zdarma
  • Soutěže o vstupenky a výhody pouze pro členy
  • Slevu na vybrané zájezdy na venkovní utkání
  • A další zajímavé akce

Podívejte se, jaké akce Fanklub v letošním roce realizoval.

Zápas fanoušků proti Anglii

Na pivo s Fanklubem

Zápas fanoušků proti Bulharsku

Aktivity pro fanoušky ve fanzóně