15. 08. 2022 14:17

V září se spustí poslední prodej vstupenek na utkání s Portugalskem

Odvetné utkání s Portugalskem, které se odehraje v sobotu 24. září od 20:45 ve Fortuna Aréně v Praze, je takřka vyprodané. Poslední vstupenky bude možné zakoupit od středy 14. září.

Chceš si užít poslední domácí utkání v rámci skupinové fáze Ligy národů přímo na stadionu? Ve středu 14. září ve 14:00 se spustí předprodej posledních cca 400 kusů vstupenek se sníženou viditelností. Tyto vstupenky si budeš moci zakoupit s výrazně nižší cenou. 


Ceny vstupenek:

1. kategorie – 1 600 Kč (namísto 2 290 Kč)

2. kategorie – 1 330 Kč (namísto 1 890 Kč)


Jako člen Fanklubu můžeš i na tyto vstupenky využít 5% (členství HOSTOVÁNÍ) nebo 10% (členství PROFÍK a ODCHOVANEC) slevu!


Prodej vstupenek bude probíhat přes ticketingový portál TicketportalAbys mohl využít slevu, je nutné v košíku vyplnit své členské ID. Bez vyplněného ID ti nebude sleva započtena. Své ID najdeš ve svém profilu fanouška na www.fanklubrepre.cz.


Co znamenají vstupenky se sníženou viditelností?


Z míst se sníženou viditelností není ideální výhled na hřiště (například nemusí být dobře vidět rohový praporek.) Fotbalová asociace České republiky tyto vstupenky do prodeje obvykle neumisťuje, ale v tomto případě chtěla vyjít vstříc nám fanouškům, kteří lístky v první fázi předprodeje kvůli enormnímu zájmu nezískali.


Důrazně upozorňujeme, že vstupenky zakoupené z neoficiálních zdrojů (tedy mimo síť Ticketportal) nebudou platné.