Ahoj, s účinností od 11. 11. 2019 došlo k změně Obchodních podmínek členství. Jejich znění najdeš v patičce webu.
13. 06. 2019 18:11

V zápase fanoušků tentokrát Bulhaři nad naše síly

Vůbec poprvé se představili Češi v zápase fanoušků na domácí půdě a do cesty se jim postavil tým Bulharska.

Utkání neohrozila ani bouřková smršť, která se krátce předtím přehnala nad Prahou. Tréninkovému centru Sparty na Strahově se totiž zcela vyhnula, a tak již střetnutí obou táborů nemohlo nic zabránit. Hosté, které táhla dvojice rychlonohých útočníků, měli po celou dobu výsledkově navrch a poločasové vedení 5:1 dokázali udržet i po změně stran. Naše barvy sice výsledkově nenavázaly na březnové utkání v Anglii, přesto si však oba týmy užily parádní fotbalový večer.

"Je to sen každého kluka, obléci si reprezentační dres, i když je to v uvozovkách jen fanouškovská repre," zhodnotil Ondřej Damborský.

Podívejte se na video z celé akce.