15. 11. 2021 16:44

V posledním reprezentačním utkání tohoto roku přivítá česká repre tým Estonska

V úterý 16.11. nás čeká na pražské Letné poslední zápas skupiny kvalifikace na Mistrovství světa. Česká fotbalová reprezentace se v něm utká proti Estonsku. Přinášíme všechny důležité informace pro všechny fanoušky, kteří se v úterní večer chystají podpořit české hráče přímo ze stadionu.

Vstupenky:

Pokud ještě nemáte zakoupené vstupenky, jsou stále k dispozici na stránkách https://www.tikakomo.cz/. Ceny vstupenek začínají na ceně 320 Kč:

 

  • 3. kategorie = 320 Kč
  • 2. kategorie = 490 Kč
  • 1. kategorie = 690 Kč

 

Fanklubovna s DJem

Tentokrát nebude na pražské Letné k dispozici celá fanzóna, ale po skvělé zkušenosti z posledního zápasu proti Kuvajtu bude mít i zde Fanklub svoji Fanklubovnu s DJem. Přijďte si tedy před stánek Fanklubu poslechnout hudbu, která vás naladí na tu správnou fanouškovskou atmosféru. Hudební doprovod bude stejně jako stánek Fanklubu na místě od 18:00. Stánek najdete v prostoru u Fanshopu AC Sparta Praha. V našem stánku si každý fanoušek může vyzvednou zápasový magazín a pro placené členy fanklubu, kteří se musí prokázat kartou Fanklubu repre, je připraven pivní voucher. Součástí tohoto prostoru bude také mobilní fanshop s oficiálním merchandisingem české fotbalové reprezentace, ve kterém bude možné zakoupit zápasovou šálu.

 

Na zápas přijď včas

Pokud se chceš vyhnout frontám při vstupu na stadion, doporučujeme dorazit včas. Stadion se otevírá již v 18:45, tedy dvě hodiny před startem zápasu.

 

Podle aktuálních vládních nařízení se při vstupu na stadion musíš prokázat potvrzením o bezinfekčnosti, a to jedním z těchto způsobů (toto prokazování se netýká dětí do dvanácti let věku):

  • PCR test maximálně 72 hodin starý / antigenní test maximálně 24 hodin starý
  • certifikát o ukončeném očkování
  • potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 (maximálně 180 dnů)