17. 03. 2020 16:01

UEFA odkládá EURO 2020 na rok 2021

UEFA dnes společně ve spolupráci s 55 zástupci národních fotbalových asociací rozhodla o tom, že se letošní UEFA EURO 2020, které se mělo konat od června do července ve dvanácti evropských zemích, odkládá na rok 2021! Důvodem tohoto odložení je současná celosvětová pandemie koronaviru – COVID-19.

Co se vstupenkami?

UEFA ujišťuje všechny vlastníky vstupenek, že pokud se nemohou evropského šampionátu v roce 2021 zúčastnit, tak jim bude vrácena plná cena za nákup vstupenek. Informace o vrácení peněz majitelé vstupenek obdrží prostřednictvím e-mailu během příštího měsíce a budou také zveřejněny na www.euro2020.com/tickets

Co s rezervací na ubytování?

Doporučujeme, abyste si zkontrolovali potvrzovací e-maily z vašeho ubytování, ve kterých naleznete podmínky pro storna rezervací. Pokud budou příznivé, mohli byste obdržet celou částku zpět. Případně navštivte webové stránky poskytovatele ubytování nebo mu zavolejte a zeptejte se na možnosti vrácení peněz.

Máte koupené letenky?

Kontaktujte leteckou společnost, od které máte letenky koupené. Většina hlavních aerolinek zavádí nová pravidla pro (bezplatnou) změnu vašich letenek. Aerolinky vám zároveň poradí, jak postupovat, v případě, že byste chtěli let zcela zrušit.

Pro aktuality a novinky sledujte také naše sociální sítě.

FOTO: UEFA.com