09. 01. 2020 14:29

UEFA EURO

Česká fotbalová reprezentace se úspěšně kvalifikovala na UEFA EURO 2020 (2021)! Evropský šampionát se k příležitosti výročí 60 let od prvního turnaje uskuteční ve 12 městech ve 12 zemích po celé Evropě. Los základních skupin naší repre přisoudil skupinu D, jejíž zápasy se odehrají v Glasgow a Londýně, a ve které se střetneme s Anglií, Chorvatskem a vítězem baráže C.

Jako na každé EURO, i tentokrát vyrazí českou repre podpořit tisícovky fanoušků! Pokud jsi jedním z nich, určitě uvítáš důležité a praktické informace týkající se šampionátu a návštěv zápasů jako takových.

ODLOŽENÍ UEFA EURO 2020

UEFA společně ve spolupráci s 55 zástupci národních fotbalových asociací rozhodla o tom, že se letošní UEFA EURO 2020, které se mělo konat od června do července ve dvanácti evropských zemích, odkládá na rok 2021!

Praktické informace k vrácení vstupenek, ubytování a letenkám

SLEDUJ KOMUNIKAČNÍ KANÁLY FANKLUBU

Sleduj webové stránky fanklubu, na kterých nepřijdeš o žádné zásadní info. Pokud se tak ještě nestalo, staň se fanouškem facebookové stránky Fanklub repre a přidej se do uzavřené skupiny Fanklubovna, kde můžeš diskutovat s ostatními členy Fanklubu. Všechny informace posíláme členům i prostřednictvím e-mailu. Zkontroluj si, prosím, zda máš adresu info@fanklubrepre.cz mezi ověřenými kontakty. Sníží se tím šance, že e-mail skončí jako nevyžádaná pošta.

Facebooková skupina - Fanklubovna

PRAKTICKÉ INFORMACE

Chystáš se podpořit české reprezentanty na EURO, ale stále nemáš jasno, jak se do Skotska a Anglie dostat? Ptáš se, jestli ti stačí občanka? Zajímáš se jak po Británii cestovat, jakou platit měnou či kolik stojí pivo a kde se můžeš setkat s ostatními fanoušky? Připravili jsme pro Tebe články, které ti, doufáme, na mnoho otázek pomohou najít odpověď.

Chystáš se do Glasgow?

Jedeš do Londýna?

VSTUPENKY

V průběhu prosince proběhla vlna předprodeje vstupenek na EURO 2020 pro členy Fanklubu. Věříme, že se ti podařilo lístky zakoupit a nyní se společně s námi těšíš na skvělý fanouškovský zážitek.

Informace o procesu prodeje vstupenek

Pokud ses zúčastnil/a loterie vstupenek, informaci o tom, zda lístky jsi získal/a UEFA rozesílala na konci ledna e-mailem včetně informací, jak vstupenky zaplatit.

PLATFORMA NA PŘEPRODEJ VSTUPENEK

Ve středu 26. února UEFA spustila platformu na přeprodej zakoupených vstupenek. Pokud máš zájem své vstupenky prodat nebo si ještě lístky na EURO pořídit podívej se na náš článek se základními instrukcemi.

Informace o burze vstupenek

TICKETINGOVÁ APLIKACE - KE STAŽENÍ V KVĚTNU

Vstupenky na EURO budou k dispozici prostřednictvím oficiální ticketingové aplikace (pro iOS a Android) pro chytré mobilní telefony. Vstupenka zakoupená členem Fanklubu je vždy vázaná na tohoto konkrétního člena. Druhá zakoupená vstupenka je přenosná – opět prostřednictvím mobilní aplikace.

Vstupenky budou virtuálně doručeny do mobilní aplikace až v období před startem EURO 2020.

Informace o aplikaci

ZÁPASY FANOUŠKŮ

V rámci EURO 2020 chystáme zápasy fanoušků proti Chorvatům, Angličanům a Skotům. Pokud si chceš v Glasgow či Londýně zahrát fotbal proti fanouškům soupeře, přidej se k nám.

Informace o zápasech fanoušků

DALŠÍ INFORMACE A FAQS

Tento článek bude průběžně aktualizován o nové informace.

Často kladené otázky nalezneš na webových stránkách EURO 2020. I tyto stránky budou průběžně aktualizovány o otázky, na které se fanoušci často ptají.

V případě dotazů nás můžeš kontaktovat na euro2020@fanklubrepre.cz.

ZÁJEZDY NA EURO 2020

Máš vstupenky na EURO, ale nevíš, jak se do Anglie a Skotska dostat? Máme pro tebe řešení. Podívej se na nabídku cestovní kanceláře Czech Sport Travel, která zajišťuje zájezdy pro české fanoušky do Londýna i Glasgow. Navíc jako člen Fanklubu získáš 7% slevu.

Zájezdy