09. 01. 2020 14:29

UEFA EURO 2020

Česká fotbalová reprezentace se úspěšně kvalifikovala na UEFA EURO 2020! Evropský šampionát se k příležitosti výročí 60 let od prvního turnaje uskuteční ve 12 městech ve 12 zemích po celé Evropě. Los základních skupin naší repre přisoudil skupinu D, jejíž zápasy se odehrají v Glasgow a Londýně, a ve které se střetneme s Anglií, Chorvatskem a vítězem baráže C.

Češi neporušili tradici a opět se kvalifikovali na mistrovství Evropy. A jako na každém EURO, i tentokrát vyrazí českou repre podpořit tisícovky fanoušků! Pokud jsi jedním z nich, určitě uvítáš důležité a praktické informace týkající se šampionátu a návštěv zápasů jako takových.

Sleduj proto webové stránky fanklubu, na kterých nepřijdeš o žádné zásadní info. Pokud se tak ještě nestalo, staň se fanouškem facebookové stránky Fanklub repre a přidej se do uzavřené skupiny Fanklubovna, kde můžeš diskutovat s ostatními členy Fanklubu.

ZÁJEZDY NA EURO 2020

Máš vstupenky na EURO, ale nevíš, jak se do Anglie a Skotska dostat? Máme pro tebe řešení. Podívej se na nabídku cestovní kanceláře Czech Sport Travel, která zajišťuje zájezdy pro české fanoušky do Londýna i Glasgow. Navíc jako člen Fanklubu získáš 7% slevu.

Více informací najdeš zde: ZÁJEZDY NA ME 2020

PRAKTICKÉ INFORMACE

Chystáš se podpořit české reprezentanty na EURO, ale stále nemáš jasno, jak se do Skotska a Anglie dostat? Ptáš se, jestli ti stačí občanka? Zajímáš se jak po Británii cestovat, jakou platit měnou či kolik stojí pivo a kde se můžeš setkat s ostatními fanoušky? Připravili jsme pro Tebe články, které ti, doufáme, na mnoho otázek pomohou najít odpověď.

Chystáš se do Glasgow?

Jedeš do Londýna?

VSTUPENKY

V průběhu prosince proběhla vlna předprodeje vstupenek na EURO 2020 pro členy Fanklubu. Věříme, že se ti podařilo lístky zakoupit a nyní se společně s námi těšíš na skvělý fanouškovský zážitek. Informace o procesu prodeje vstupenek nalezneš v tomto článku.

Pokud se účastníš loterie vstupenek, informaci o tom, zda lístky jsi získal, bys měl obdržet zkraje roku. Vstupenky na EURO budou následně k dispozici prostřednictvím oficiální ticketingové aplikace (pro iOS a Android) pro chytré mobilní telefony. Vstupenka zakoupená členem Fanklubu je vždy vázaná na tohoto konkrétního člena. Druhá zakoupená vstupenka je přenosná – opět prostřednictvím mobilní aplikace. Vstupenky budou virtuálně doručeny do mobilní aplikace až v období před startem EURO 2020.

DALŠÍ INFORMACE A FAQS

Tento článek bude průběžně aktualizován o nové informace.

Často kladené otázky nalezneš na webových stránkách EURO 2020. I tyto stránky budou průběžně aktualizovány o otázky, na které se fanoušci často ptají.

V případě dotazů nás můžeš kontaktovat na euro2020@fanklubrepre.cz.