22. 09. 2021 10:00

Startuje prodej vstupenek na utkání proti Walesu v Praze

Ve středu 22. 9. 2021 začíná předprodej vstupenek pro členy Fanklubu na utkání proti Walesu, které bude hostit Sinobo Stadium v Praze.

Kdy se utkání hraje?

Česko vs. Wales

pátek 8. 10. 2021 od 20:45

Sinobo Stadium - Praha

Jaké jsou ceny vstupenek?

Vstupenky budou v prodeji ve třech cenových kategoriích:

• 390 Kč
  • 590 Kč
  • 790 Kč

Pro placené členy Fanklubu platí 10 % sleva pouze první den prodeje. Každý člen Fanklubu si bude moci koupit až 2 vstupenky a bude moci vybírat ze všech cenových kategorií. Pro členy Fanklubu budou určeny v předprodeji sektory:

106-108 (3. kategorie), 104, 105, 204-206 (2. kategorie) a 103 (1. kategorie)

Jak bude předprodej probíhat?

Předprodej odstartuje ve středu 22. 9. v 10:00 a bude trvat 5 dní.

• První den (tj. do čtvrtka 23. 9. - 12:00) předprodeje budou moci nakupovat placení členové Fanklubu (členství Profík a Odchovanec) - registrovaní ve Fanklubu nejpozději do úterý 21. 9. 2021 do 18:00.
  • Ve čtvrtek 23. 9. ve 12:00 začne prodej pro všechny členy Fanklubu (členství Profík, Odchovanec i Hostování) - registrovaní ve Fanklubu nejpozději do středy 22. 9. 2021 do 18:00.
  • V pondělí 27. 9. v 10:00 začíná prodej pro veřejnost.

Jak si mohu vstupenky zakoupit?

Prodej vstupenek na utkání české fotbalové reprezentace bude probíhat přes ticketingový portál Tikakomo. Pro nákup vstupenek je nutné se na této platformě registrovat přes stejný e-mail, který jste využili pro registraci do Fanklubu. Dále při registraci je třeba vyplnit jméno, příjmení a telefonní číslo.

Po výběru místa a zaplacení vám bude e-vstupenka zaslána na vaši e-mailovou adresu. Pro účast na utkání a vstup na stadionu doporučujeme e-vstupenku vytisknout.

Vozíčkáři mohou na utkání objednávat lístky na e-mailu vstupenky@fotbal.cz

Jaká jsou covidová opatření a další podmínky pro vstup na stadion?

Každý fanoušek bude muset uvést při nákupu vstupenky, zda na zápas půjde na základě ukončeného očkování (případně prodělaného Covidu v posledních 180 dnech), nebo s negativním výsledkem PCR či antigenního testu (platnost PCR je 7 dní, platnost antigenního je 72 hodin). Za dokončené očkování se považuje to, že uplynulo 14 dní od druhé dávky vakcíny (nebo od aplikace jednodávkového očkování).

Při vstupu na stadion se fanoušek může prokázat vytištěným dokladem o absolvování testu nebo aplikací Tečka. To, zda fanoušek přichází na základě testu, nebo očkování, bude viditelně uvedeno i na samotné vstupence. Děti do šesti let bezinfekčnost prokazovat nemusí.