29. 08. 2021 17:18

Startuje předprodej vstupenek na zářijová reprezentační utkání

V pondělí 23. 8. 2021 začíná předprodej vstupenek pro členy Fanklubu na první reprezentační utkání po fotbalovém Euru, které bude hostit Ostrava. O tři dny později odstartuje i prodej vstupenek na utkání v Plzni proti Ukrajině.

Kdy se utkání hrají?

Česko vs. Bělorusko

čtvrtek 2. 9. 2021 od 20:45

Městský stadion v Ostravě - Vítkovicích

Česko vs. Ukrajina

středa 8. 9. 2021 od 20:45

Plzeň

Jaké jsou ceny vstupenek?

Vstupenky budou v prodeji ve třech cenových kategoriích.

Česko vs. Bělorusko - 340 Kč, 440 Kč, 590 Kč

Česko vs. Ukrajina - 290 Kč, 450 Kč, 550 Kč

Každý člen Fanklubu si bude moci koupit až 2 vstupenky a bude moci vybírat ze všech cenových kategorií.

Sleva pro Profíky a Odchovance

Pro placené členy (Profíky a Odchovance) platí 10 % sleva po celou dobu prodeje.

Pozor, slevu je možné uplatnit pouze v určitých sektorech (Ostrava - B7, B9 a C6, Plzeň - S6, S7 a P3). V ostatních sektorech platí cena pro veřejnost.

Jak bude předprodej probíhat?

Česko - Bělorusko v Ostravě

Předprodej odstartuje v pondělí 23. 8. v 10:00 a bude trvat pouze dva dny.

• První den předprodeje (tj. do úterý 24. 8. - 9:00) budou moci nakupovat placení členové Fanklubu (členství Profík a Odchovanec) - registrovaní ve Fanklubu nejpozději do neděle 22. 8. 2021 do 18:00.
  • Dalších 24 hodin (tj. od úterý 24. 8. - 10:00 do středy 25. 8. - 10:00) bude určeno pro všechny členy Fanklubu (členství Profík, Odchovanec i Hostování) - registrovaní ve Fanklubu nejpozději do pondělí 23. 8. 2021 do 18:00.
  • Ve středu 25. 8. začne prodej pro veřejnost.

Česko - Ukrajina v Plzni

Předprodej odstartuje ve čtvrtek 26. 8. v 10:00 a bude trvat také pouze dva dny.

• První den předprodeje (tj. do pátku 27. 8. - 9:00) budou moci nakupovat placení členové Fanklubu (členství Profík a Odchovanec) - registrovaní ve Fanklubu nejpozději do středy 25. 8. 2021 do 18:00.
  • Dalších 24 hodin (tj. od pátku 27. 8. - 10:00 do soboty 28. 8. - 10:00) bude určeno pro všechny členy Fanklubu (členství Profík, Odchovanec i Hostování) - registrovaní ve Fanklubu nejpozději do čtvrtka 26. 8. 2021 do 18:00.
  • V sobotu 28. 8. začne prodej pro veřejnost.

Jak si mohu vstupenky zakoupit?

Prodej vstupenek na utkání české fotbalové reprezentace bude nově probíhat přes ticketingový portál Tikakomo. Pro nákup vstupenek je nutné se na této platformě registrovat přes stejný e-mail, který jste využili pro registraci do Fanklubu. Dále při registraci je třeba vyplnit jméno, příjmení a telefonní číslo.

Po výběru místa a zaplacení vám bude e-vstupenka zaslána na vaši e-mailovou adresu. Pro účast na utkání a vstup na stadionu je třeba e-vstupenku vytisknout.

V případě komplikací při nákupu vstupenek můžete kontaktovat zákaznické oddělení portálu na info@tikakomo.cz nebo ve všední dny v čase 8-16 hodin na telefonním čísle +420 226 288 010.

Jaká jsou covidová opatření a další podmínky pro vstup na stadion?

V případě obou domácích reprezentačních utkání se bude jednat o adresný ticketing.

Každý fanoušek bude muset uvést při nákupu vstupenky, zda na zápas půjde na základě ukončeného očkování (případně prodělaného Covidu v posledních 180 dnech), nebo s negativním výsledkem PCR či antigenního testu (platnost PCR je 7 dní, platnost antigenního je 72 hodin). Za dokončené očkování se považuje to, že uplynulo 14 dní od druhé dávky vakcíny (nebo od aplikace jednodávkového očkování).

Při vstupu na stadion se fanoušek může prokázat vytištěným dokladem o absolvování testu nebo aplikací Tečka. To, zda fanoušek přichází na základě testu, nebo očkování, bude viditelně uvedeno i na samotné vstupence. Děti do šesti let bezinfekčnost prokazovat nemusí.

Utkání v Belgii bez hostujících fanoušků

V neděli 5. 9. 2021 je na programu kvalifikace na MS utkání Belgie - Česko v Bruselu. Na základě rozhodnutí UEFA a FIFA se všechna přátelská i kvalifikační utkání odehrají v září bez hostujících fanoušků

Mrzí nás to - výjezd do Belgie včetně zápasu proti jednomu z aktuálně nejlepších reprezentačních týmů na světe mohl být pro nás všechny super zážitek.