25. 10. 2021 12:00

Startuje předprodej vstupenek na listopadová utkání repre

Již v úterý 26. 10. odstartuje předprodej vstupenek pro členy Fanklubu na kvalifikační utkání proti Estonsku v Praze a přátelský zápas s Kuvajtem v Olomouci.

Kdy se utkání hrají?

Česko vs. Kuvajt (přátelský zápas)

čtvrtek 11. 11. 2021 od 18:30

Andrův stadion - Olomouc

Česko vs. Estonsko (kvalifikace MS)

úterý 16. 11. 2021 od 20:45

Generali Česká pojišťovna Arena - Praha (Sparta)

Jaké jsou ceny vstupenek?

Vstupenky budou v prodeji ve třech cenových kategoriích:

Česko vs. Kuvajt

• 290 Kč
  • 450 Kč
  • 590 Kč

Sektory pro aktivní fanoušky: Tribuna Sever

Česko vs. Estonsko

• 320 Kč
  • 490 Kč
  • 690 Kč

Sektory pro aktivní fanoušky: B1 - B4

Pro placené členy Fanklubu platí 10 % sleva pouze první dva dny prodeje (do čtvrtka 28. 10. 10:00). Každý člen Fanklubu si bude moci koupit až 2 vstupenky a bude moci vybírat ze všech cenových kategorií.

Jak bude předprodej probíhat?

Předprodej odstartuje v úterý 26. 10. ve 14:00 a bude trvat 4 dny.

• Placení členové Fanklubu (členství Profík a Odchovanec) budou moci nakupovat od startu předprodeje do soboty 30. 10. do 10:00. Sleva na vstupenku je časově omezena a platí pouze do čtvrtka 28. 10. do 10:00. Registraci do Fanklubu je třeba provést nejpozději do pondělí 25. 10. do 18:00.
  • Ve čtvrtek 28. 10. v 10:00 pokračuje prodej pro všechny členy Fanklubu (členství Profík, Odchovanec i Hostování) - registrovaní ve Fanklubu nejpozději do středy 27. 10. 2021 do 18:00.
  • Prodej pro veřejnost začíná v sobotu 30. 10. v 10:00

Jak si mohu vstupenky zakoupit?

Prodej vstupenek na utkání české fotbalové reprezentace bude probíhat přes ticketingový portál Tikakomo. Pro nákup vstupenek je nutné se na této platformě registrovat přes stejný e-mailkterý jste využili pro registraci do Fanklubu (nutno pamatovat na malá i velká písmena). Dále je při registraci třeba vyplnit jméno, příjmení a telefonní číslo.

Po výběru místa a zaplacení vám bude e-vstupenka zaslána na vaši e-mailovou adresu. Pro účast na utkání a vstup na stadionu je třeba e-vstupenku vytisknout.

Vozíčkáři mohou na utkání objednávat lístky na e-mailu vstupenky@fotbal.cz

Jaká jsou covidová opatření a další podmínky pro vstup na stadion?

Každý fanoušek bude muset uvést při nákupu vstupenky, zda se při vstupu na utkání prokáže certifikátem o ukončeném očkování, prodělání nemoci Covid-19, nebo s negativním výsledkem PCR či antigenního testu (platnost PCR je 72 hodin, platnost antigenního je 24 hodin). Za dokončené očkování se považuje to, že uplynulo 14 dní od druhé dávky vakcíny (nebo od aplikace jednodávkového očkování).

Při vstupu na stadion se fanoušek může prokázat vytištěným certifikátem nebo aplikací Tečka. To, zda fanoušek přichází na základě testu, očkování, popř. prodělání nemoci, bude viditelně uvedeno i na samotné vstupence. Děti do 12 let bezinfekčnost prokazovat nemusí.