06. 10. 2021 17:41

Součástí zápasu proti Walesu bude Fortuna Fanzona s autogramiádou a koncertem

Už v pátek čeká českou fotbalovou reprezentaci další utkání kvalifikace na Mistrovství světa proti Walesu v pražském Edenu. Pro všechny fanoušky, kteří se chystají zápas navštívit, přinášíme vše důležité.

Vstupenky 

Pokud ještě stále nemáš zakoupené vstupenky, jsou stále k dispozici na stránkách https://www.tikakomo.cz/. Ceny vstupenek začínají na ceně 390 Kč.

  • 1. kategorie – 790 Kč
  • 2. kategorie – 590 Kč
  • 3. kategorie – 390 Kč


Fortuna Fanzona

Předzápasová Fortuna Fanzona v prostoru před hotelem Iris bude pro diváky otevřena od 17:00 do 20:15. Fanoušci zde budou moci navštívit několik stánků partnerů české reprezentace a vyzkoušet si mnoho aktivit. 

Všechny aktivity ve fazoně jsou součástí „Cesty fanouška“. Každý příchozí fanoušek bude mít možnost si u vstupu do fanzony vyzvednout speciální kartičku, na kterou bude získávat razítka za splnění jednotlivých aktivit. Pokud získáš všechna razítka, můžeš si na konci „cesty“ vylosovat věcnou cenu od české reprezentace a jejích partnerů.

Jako již tradičně bude ve fanzoně připraven v blízkosti hotelu Iris a hlavního pódia infostan Fanklubu, ve kterém obdržíš zápasový magazín a "pivní" pásku (pouze placení členové – je nutné se prokázat kartou Fanklubu repre). Na jejím základě si pak můžeš přímo ve vedlejších stanech Fanklubu dát pivo s ostatními fanoušky zdarma.


Přibližně v 18:45 se v našem stanu uskuteční autogramiáda bývalých reprezentantů, kteří dokázali Walesu v minulosti vstřelit gól. Autogramiády se zúčastní Pavel Kuka, Zdeněk Nehoda, Ivo Knoflíček a Werner Lička

Ve fanzoně bude i Fanshop, kde si budeš moci koupit oficiální merchandising reprezentace. V nabídce najdeš i zápasovou šálu Česká republika – Wales.

Na hlavní stage fazony se můžeš těšit na koncert Olgy Lounové nebo na video pozdrav od Vladimíra Daridy a následnou soutěž o jeho dres z posledního utkání za repre (Česko – Dánsko).


Na zápas přijďte včas

Pokud se chceš vyhnout frontám při vstupu na stadion, doporučujeme dorazit včas. Stadion se otevírá již v 18:45, tedy dvě hodiny před startem zápasu. Doporučujeme však dorazit na zápas s předstihem a jít na bezpečnostní prohlídku před vstupem na stadion nejpozději v 19:45. Později riskuješ, že nestihneš výkop utkání.


Vlajky českých reprezentantů

Během utkání se na ochozech stadionu objeví i nové vlajky, na kterých jsou čtyři bývalí čeští nebo českoslovenští reprezentanti: Pavel Nedvěd, Antonín Panenka, Josef Masopust a František Plánička.