Ahoj, s účinností od 11. 11. 2019 došlo k změně Obchodních podmínek členství. Jejich znění najdeš v patičce webu.
28. 02. 2019 16:50

Skvělé dárky pro členy. Co obsahuje uvítací balíček?

Fanklub repre je tady a má pro tebe exkluzivní dárky! Staň se členem a kromě výhod plynoucích ze samotného členství, získáš uvítací balíček.

Balíček obsahuje mnoho dárků, které ti zpříjemní tvé fandění na stadionu nebo mimo něj. Dárky jsou pouze pro členy a nikde jinde je neseženeš.

• Každý balíček obsahuje kartu člena s tvým ID fanouška, která ti umožní vstup na akce Fanklubu.
  • Najdeš v něm modrou-červenou šálu Fanklubu určenou jen pro členy. Jednoduše se podle ní poznáš s ostatními členy na stadionu.
  • Mnoho drobností z balíčku využiješ i v období mezi zápasy.
  • Překvapení si v něm pro tebe přichystal i kouč reprezentačního týmu Jaroslav Šilhavý!

Jak si ho můžeš vyzvednout?

Vyzvednout si ho můžeš na stadionu v rámci zápasu s Brazílií (26. 3. 2019 - Eden, Praha) nebo si ho můžeš nechat zaslat až k sobě domů. Je to jen na tobě. Nezapomeň jen na to, že způsob dodání, který zvolíš v rámci registrace není možné později změnit.

Jak dlouho trvá dodání?

Chceme, abys balíček dostal co nejdříve. V případě velkého zájmu se může stát, že naše zásoby vyčerpáme. V tomto případě ti balíček dodáme v nejbližším možném termínu.