08. 06. 2021 15:15

Registrace členství ve Fanklubu na nový kvalifikační cyklus odstartovala

Nový kvalifikační cyklus repre začíná až v srpnu. K Fanklubu se můžeš přidat již nyní. Fandi s námi a budeš se moci zúčastnit našich akcí i využívat všechny výhody členství na utkání repre.

Co díky členství získáš?

  • Výhody spojené s nákupem vstupenek na utkání repre
  • Uvítací balíček fanouškovských předmětů
  • Slevy ve Fanshopu
  • Akce a zážitky Fanklubu (zápasy fanoušků, besedy a další)
  • Soutěže pouze pro členy
  • Newsletter a informace o dění okolo Repre i Fanklubu
  • Průzkumy mínění


Rozsah členských výhod je závislý na volbě druhu členství (Profík, Odchovanec, Hostování).


Od kdy členství platí?

Členství na nový kvalifikační cyklus začíná 1. 8. 2021. Kvalifikační cyklus k MS 2022 v Kataru končí 31. 12. 2022


Obnovení členství Hostování 

Pokud jsi členem Fanklubu (Hostování) již nyní, tvé členství se automaticky prodlužuje jako Hostování i na další kvalifikační cyklus. Pokud chceš veškeré výhody členství, můžeš se stát jednoduše placeným členem Profíkem po přihlášení do svého profilu fanouška na www.fanklubrepre.cz


Obnovení členství Profík či Odchovanec

Pokud chceš i v novém kvalifikačním cyklu (od 1. 8. 2021) čerpat výhody placeného členství, je třeba členství obnovit. (V případě neobnovení placeného členství na nový kvalifikační cyklus automaticky získáváš neplacené členství - Hostování.) 


Obnovení členství Profík či Odchovanec je možné jednoduše provést po přihlášení do svého profilu fanouška na www.fanklubrepre.cz. Platí i pro přidružené členství Odchovanec (pro členy do 16 let), kdy obnovení musí provést tzv. nadřazený člen ve svém profilu (rodič či zákonný zástupce). 


Nikdy jsem nebyl/a členem Fanklubu, co mám dělat?

Vyber si druh členství a registruj se online na našem webu.


Druhy a ceny členství:

  • Profík - 890 Kč
  • Odchovanec (přidružené členství do 16 let) - 490 Kč
  • Hostování - zdarma

Informace o přehledu výhod najdeš na našem webu. Dodání uvítacích balíčků pro placené členy bude možné se startem nového cyklu tj. od 1. 8. 2021.


Osamostatnění členství

Vzhledem ke změnám v nastavení členství dle obchodních podmínek budou někteří členové Fanklubu osloveni e-mailem, aby osamostatnili své členství, které je přidružené k jinému členství. V případě členství do 16 let se musí člen, který je aktuálně starší 16 let, stát samostatným "dospělým" členem Fanklubu. 


Osamostatnění členství (prostřednictvím tlačítka) a instrukce nalezne každý člen, kterého se to týká, v e-mailové komunikace zaslané na e-mail uvedený při registraci nebo po přihlášení do profilu nadřazeného člena na www.fanklubrepre.cz. V případě, že k osamostatnění členství i po opakované komunikaci nedojde, bude muset být přidružený člen (nesplňující podmínky členství) smazán.


Další info

Pokud si některý člen Fanklubu nepřeje obnovit své členství, musí vyrozumět Fanklub na e-mail: info@fanklubrepre.cz.


Se změnami, které jsou spojené s novým kvalifikačním cyklem, jsme také aktualizovali Obchodní podmínky Fanklubu. Jedná se zejména o nové benefity a nový způsob dodání uvítacího balíčku. Obchodní podmínky jsou k dispozici v patičce webu Fanklubu.


Naše akce v minulosti: