16. 07. 2020 08:30

Prodlužujeme členství o rok

V souvislosti s odložením evropského šampionátu o jeden rok jsme se rozhodli všem členům automaticky prodloužit členství ve Fanklubu repre do 31. července 2021 (tj. do EURO 2021). Platí pro všechny druhy členství - Profík, Odchovanec i Hostování.

Prodloužení členství je bezplatné a každému členovi umožňuje o rok déle čerpat výhody spojené se členstvím ve Fanklubu podle jeho/jejího druhu členství. Současně prodlužujeme do 31. 7. 2021 i platnost členské karty (pro Profíky a Odchovance), kterou využíváš na některých našich akcích.

I v následující reprezentační sezóně máme ambici všem členům přinášet mnoho jedinečných akcí a výhod spojených s fanděním naší repre - doma i v zahraničí.

Naše akce v minulosti:

Dovolujeme si tě upozornit, že v rámci úpravy trvání členství jsme provedli s účinností od 14. 7. 2020 změnu Obchodních podmínek. Aktuální znění Obchodních podmínek je k dispozici na našich webových stránkách.

V případě, že nemáš zájem o prodloužení členství, kontaktuj nás prosím na emailu info@fanklubrepre.cz.

Se změnou Obchodních podmínek jsme udělali i další úpravy související se členstvím:

• Aktuálně jsme zrušili funkci "Týmy"
  • Nastavili jsme automatické obnovení členství po 1. 8. 2021
    • Pro současné členy s Hostováním -> automatické obnovení členství Hostování (od 1. 8. 2021)
    • Pro současné členy Profík a Odchovanec -> automatické obnovení členství Hostování (od 1. 8. 2021), pro zachování členství Profík nebo Odchovanec bude třeba, aby člen provedl obnovu členství dle předem stanoveného postupu, který bude členům včas komunikován.