04. 12. 2019 09:00

Přístupové kódy na nákup vstupenek na EURO 2020

Prodej vstupenek na zápasy českého týmu začíná 4. 12. Přečtěte si informace pro členy Fanklubu k přidělení přístupového kódu na nákup vstupenek. Distribuce kódů začala.

Dle doporučení UEFA bude distribuce pro členy probíhat postupně kvůli náporu fanoušků:


Profíci mají přednost – od 4. 12.

Placení členové, kteří se stali členy Fanklubu do 3. 12. a mají právo na získání kódu, ho mohou využít přednostně od 4. 12. - od startu prodeje vstupenek. Stačí se přihlásit do svého profilu fanouška na www.fanklubrepre.cz, kde kód najdeš. První tisíce členů Fanklubu, kteří byli první v pořadí (Profíci + některá Hostování), tak své kódy mohou využít. Nákup bude možný nejdříve od 14:00.


Upřesnění - zejména pro nové členy:

První vlna přiřazování přístupových kódů byla ukončena a členové, kteří na něj měli dle předem avizovaných podmínek právo, je získali. Případné dotazy řešíme individuálně. Zejména členové, kteří se registrovali do Fanklubu až den distribuce, přístupový kód neobdrží ihned. Další členové, kteří na něj budou mít právo dle předem stanoveného klíče, je dostanou postupně od 6. 12. - děkujeme za pochopení.

 

Ostatní (zejména neplacení členové) – od 6. 12.

Ostatní v pořadí (s předkupním právem na EURO) dostanou přístupový kód postupně – od pátku 6. 12.

Počet přístupových kódů bude omezený. Připomínáme, že do pořadí se dostanou pouze členové, kteří ve svém profilu na webu Fanklubu (po přihlášení) označili, že mají zájem o vstupenky. Nákup vstupenek na portálu EURO 2020

Prodej začíná 4. 12. 2019 ve 14:00 SEČ.


Pro nákup vstupenek je nutná tvá registrace na www.euro2020.com/tickets, kde zvolíš, že jsi fanouškem české repre (klikneš na českou vlajku).

 

Po přihlášení v prodejním portálu EURO 2020 následně zadáš svůj přístupový kód, který ti umožní nákup vstupenek na EURO.


Pozor, po zaplacení ztrácí přístupový kód svou platnost a není možné dále nakupovat. Rozmysli se tedy dobře, na který zápas chceš jít (je možné zakoupit vstupenky na potenciální vyřazovací boje českého týmu - v sekci Follow My Team). Jeden člen může koupit až dvě vstupenky na zápasy českého týmu z jedné cenové kategorie.

 


V rámci nákupu si fanoušek zvolí pouze cenovou kategorii, ne konkrétní místo na stadionu. Pokud pojedeš na EURO ve větší skupině, můžeš během nákupu (příp. i po něm) uvést číslo objednávky kamarádů a systém vás automaticky usadí vedle sebe. Návod nalezneš zde.


Zakoupené vstupenky budou virtuálně distribuovány během jara 2020 pouze do speciální mobilní aplikace pro chytré telefony (iOS i Android). Každý fanoušek má ale možnost zakoupit pamětní vstupenku, která mu dorazí po EURU poštou na jeho adresu domů.


O vstupenky je také možné zažádat prostřednictvím tzv. loterie. Více info nalezneš v našem článku.


Dotazy

Často kladené otázky nalezneš na webových stránkách EURO 2020

V případě dotazů nás můžeš kontaktovat výhradně na euro2020@fanklubrepre.cz.


Zájezdy na EURO 2020

Sháníš dopravu a ubytování na EURO 2020?

Podívej se na nabídku cestovní kanceláře Czech Sport Travel, která zajišťuje autobusové i letecké zájezdy pro české fanoušky do Londýna i Glasgow. Jako člen Fanklubu navíc získáš 7 % slevu. Stačí v objednávce uvést do poznámky "Fanklub". Více o zájezdech najdeš na www.czechsporttravel.cz.


Další upozornění    

Vstupenky jsou vždy vázány na konkrétního člena Fanklubu a není jeho jméno možné později měnit. Pokud bude přístupový kód použitý fanouškem, který není členem Fanklubu, budou jeho vstupenky stornovány. V případě duplicitní registrace do Fanklubu nebo na portálu EURO 2020 se snahou o získání více vstupenek bude nákup vstupenek opět stornován. Přístupové kódy i vstupenky jsou určeny českým fanouškům pro osobní účely. Je zakázáno jejich komerční použití (např. přeprodej, aukce, soutěže, …).


Nákup vstupenek je možný pouze přes oficiální portál EURO 2020 od UEFA. Fanklub není prodejcem vstupenek. Varujeme, že jiné webové stránky nejsou autorizované k prodeji vstupenek na EURO, a vstupenky z těchto zdrojů jsou neplatné.

Foto: UEFA