06. 12. 2022 14:40

Předprodej na Polsko ještě před Vánoci!

V březnu čeká českou fotbalovou reprezentaci vstup do kvalifikace o postup na UEFA EURO 2024 v Německu. Předprodej vstupenek na úvodní domácí utkání proti Polsku začne v pátek 9. prosince 2022.

Česko se s Polskem utká ve Fortuna Areně v Praze 24. března 2023. Česká fotbalová reprezentace se pak postupně utká ještě s Albánií, Faerskými ostrovy a Moldavskem.

 

Internetový předprodej se spustí v pátek 9. prosince 2022 na ticketingové platformě Ticketportal. Vstupenky bude možné zakoupit ve třech cenových kategoriích, a to za 590 Kč, 890 Kč a 1590 Kč.

 

Pro placené členy Fanklubu (Profík a Odchovanec) opět platí 10 % sleva. Pro členy s členstvím Hostování platí 5 % sleva. Na jeden nákup si budeš moci zakoupit až 4 vstupenky.

 

Abys mohl využít slevu, je nutné v košíku vyplnit své členské ID. Bez vyplněného ID ti nebude sleva započtena. Své ID najdeš ve svém profilu fanouška na www.fanklubrepre.cz.  Na samotný ticketportal se registruj přes stejný e-mail, který jsi využil pro registraci do Fanklubu repre (nutno pamatovat na malá i velké písmena). Po registraci je nutné potvrdit svoji e-mailovou adresu, odkaz vám přijde do e-mailu, který jste při registraci zadávali.

 

Pokud se členem Fanklubu staneš až v průběhu prodeje nebo budeš své členství upgradovat z Hostování na Profík, budeš si vstupenky moci zakoupit až následující den od 10:00.

 

Příklad: Pokud se do Fanklubu repre budetš registrovat nebo si změníš členství například ve středu, vstupenky se slevou si budeš moci zakoupit až ve čtvrtek od 10:00.

 

Vozíčkáři mohou objednávat vstupenky na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz. Tyto lístky stojí 190 Kč a v ceně je zahrnutý i doprovod.

 

Novinkou je to, že děti do 150 centimetrů budou mít padesátiprocentní slevu. Tato sleva se nedá spojit se slevou Fanklubu.

 

Ke všem vstupenkám zakoupeným přes internet navíc získáš dárkovou obálku, kterou si budeš moci vytisknout, a získat tak originální vánoční balení na fotbalový dárek. Na stejné internetové stránce půjde spolu s lístky pořídit například i nový dres národního týmu.