12. 04. 2019 08:38

Na Bulharsko i Černou Horu s 20% slevou

Členové Fanklubu si můžou koupit v předprodeji na červnové zápasy repre až 2 vstupenky se slevou. Prodej začíná v pondělí 29. dubna a potrvá týden.

V červnu čekají českou reprezentaci důležitá utkání kvalifikace na EURO 2020.

ČR - Bulharsko (pátek 7. 6. 2019, 20:45 - Generali Arena, Praha)

ČR - Černá Hora (pondělí 10. 6. 2019, 20:45 - Olomouc)

Každý Profík (dospělý placený člen Fanklubu) si bude moc koupit až dvě vstupenky na každý zápasy s 20% slevou. Pokud si koupíte dva lístky ušetříte minimálně 100 Kč za jeden zápas nebo 200 Kč za oba zápasy repre. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami či bonusy.

Jak si vstupenky koupit?

Tuto výhodu můžeš uplatnit pouze během týdenního předprodeje pro členy Fanklubu od pondělí 29. 4. od 8:00 do pondělí 6. 5. do 8:00

Prodej bude probíhat v ticketingovém systému Fotbalové asociace na www.vstupenkyfotbal.cz -> po přihlášení jako "Člen Fanklubu".

Po přihlášení na základě svého e-mailu (pro Fanklub)* si budeš moc vybrat své místo v těchto sektorech:

• proti Bulharsku na Letné
    • D35, D36 za 232 Kč
    • H27 a H28 za 392 Kč
  • proti Černé Hoře v Olomouci
    • W, X za 232 Kč
    • U za 392 Kč

Při nákupu si budeš moc vybrat ze všech standardních možností plateb (kartou, převodem z účtu,...) a možností doručení vstupenek (e-ticket, poštou,...), které má v nabídce FAČR.

* Pro přihlášení použij heslo, které jsi použil při nákupu vstupenek na zápas s Brazílií. Pokud si ho nepamatuješ, jednoduše si v systému vygeneruj heslo nové.

Nákup vstupenek pro nové členy

Pokud ještě nejsi členem Fanklubu a členství zvažuješ, můžeme ti garantovat zvýhodnění na vstupenky v rámci červnového dvojzápasu jen, pokud se k nám přidáš do úterý 23. 4. do půlnoci. V rámci členství získáš i uvítací balíček v hodnotě 500 Kč, unikátní zážitky a výhody na zápasy s Anglií a Kosovem na podzim. Přidej se k nám.

Fandění v týmech

Na utkání s Bulharskem a Černou Horou bohužel prodejní systém z technických důvodů neumožňuje, aby Kapitán týmu mohl nakupovat vstupenky i pro ostatní členy jeho Týmu. Proto má každý Profík možnost si koupit až dva lístky a vybrat si pro ně konkrétní místo v sektoru. Po domluvě s kamarády tak bude možné sedět pohromadě. Děkujeme předem za pochopení.

Generali Arena - Praha

Olomouc