15. 03. 2019 08:20

Jak si koupit vstupenky na Brazílii?

Pokud jsi mezi prvními Profíky ve Fanklubu, tak si můžeš koupit až dvě vstupenky na zápas s Brazílií. Připravili jsme pro tebe přehledně instrukce, jak na to.

DŮLEŽITÉ: Garanci vstupenek na Brazílii mají pouze Profíci, kteří se k nám přidali do neděle 17. března do 20:00.

PRODEJ PROBÍHÁ OD PONDĚLÍ 18. 3. 12:00 DO PÁTKU 22. 3. 12:00. JAK NA TO?

1. Přihlášení člena Fanklubu

Pro přihlášení jdi na webové stránky www.vstupenkyfotbal.cz a vyber si možnost "Jsem členem Fanklubu".

Vyplň svou e-mailovou adresu (kterou máš v rámci Fanklubu) a heslo, které jsi použil při posledním nákupu vstupenek na zápas reprezentace. Pokud nakupuješ poprvé nebo si heslo nepamatuješ, klikni na „zapomenuté heslo“, a na tvou e-mailovou adresu ti přijdou informace k obnovení hesla a následnému přihlášení.

2. Nákup vstupenek online

K nákupu na www.vstupenkyfotbal.cz mají přístup pouze členové Fanklubu, a proto se nemusíš bát, že o vstupenky přijdeš.

K dispozici bude:

• 1800 vstupenek za 990 Kč (sektory 106-110)
  • 400 vstupenek za 1990 Kč (sektory 204-206 a 111)

Z technických důvodů není momentálně možné si vybrat konkrétní místo, ale pouze cenovou kategorii. Pokud si koupíš na Brazílii dvě vstupenky, tak budou vždy vedle sebe. Je nám to líto – již začínáme pracovat na tom, aby na další utkání reprezentace prodejce pro Fanklub umožnil i výběr sedačky.

Platba je možná pouze online – kartou. Po zaplacení každý fanoušek obdrží do svého e-mailu voucher, který vymění na stadionu za vstupenku na zápas.

3. Vyzvednutí vstupenek na stadionu

Pro utkání s Brazílií je možné vstupenky vyzvednout pouze na stadionu v den zápasu 26. 3. 2019 odpoledne. Vstupenky budou připraveny na určených pokladnách stadionu (u Vchodu 2) dle abecedního seznamu členů Fanklubu. Konkrétní čas vyzvednutí brzy upřesníme v tomto článku.

Vstupenky jeho majiteli vydáme pouze na jeho jméno (na základě platného dokladu totožnosti) a po předložení vytištěného voucheru, který mu byl zaslán do e-mailu po nákupu vstupenky.

Týmy

Víme, že z technických důvodů není možné si vybrat konkrétní místo na stadionu. Pokud ale chceš sedět na zápase vedle svých kámošů, vytvořte spolu tým. Každý si tentokrát musíte koupit vstupenky na Brazílii zvlášť, ale my zajistíme, abyste byli a fandili v rámci sektoru blízko sebe. Svůj tým si můžeš vytvořit po přihlášení do svého profilu fanouška v části Můj tým.

Přijď prosím na zápas včas, ať si v klidu vyzvedneš vstupenky, užiješ si atmosféru ve stanu Fanklubu a dostaneš se na stadion včas.

Potřebuješ poradit?

Máš nějaký dotaz nebo potřebuješ vysvětlit něco k prodeji vstupenek? Napiš nám na info@fanklubrepre.cz. Rádi ti pomůžeme.

JISTOTU VSTUPENEK ALE MÁŠ POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE SE K NÁM PŘIDÁŠ JAKO PROFÍK DO NEDĚLE 17. 3. DO 12 HODIN. NEBO DO TÉ DOBY NEŽ BUDE VE FANKLUBU 1100 PROFÍKŮ.