25. 02. 2020 13:35

Informace o aplikaci UEFA EURO 2020 pro mobilní vstupenky

Chystáš se na UEFA EURO 2020? A poslední co ti zbývá, jsou mobilní vstupenky na zápasy české repre? Máme pro tebe základní informace k distribuci vstupenek do oficiální ticketingové aplikace.

Ticketingová aplikace EURO 2020 (oranžová), do které ti budou vstupenky zaslány, bude ke stažení na konci května 2020. Aby sis mohl aplikaci stáhnout, musíš vlastnit chytrý mobilní telefon se systémem iOS nebo Android. Zmíněná aplikace bude ke stažení zcela zdarma. Dej si pozor a nezaměň ji s druhou oficiální aplikací (modrá), která přináší pouze tipy pro fanoušky. Informace o ní nalezneš na konci článku.

V průběhu května si pečlivě hlídej svůj e-mail, který si zadával při nákupu vstupenek. UEFA ti právě na tento e-mail pošle informace o tom, že je ticketingová aplikace k dispozici ke stažení.

JAK POSTUPOVAT PO STAŽENÍ APLIKACE?

1. Vyplň e-mail, který jsi zadával při nákupu vstupenek na portálu UEFA EURO 2020.

2. Potvrď e-mailovou adresu.

(potvrzení bude odesláno na uvedený e-mail)

3. Zadej registrační kód, který jsi obdržel v e-mailu.

4. Zapni si notifikace.

Vstupenky budou dle informací od UEFA ke stažení nejpozději 7 dní před startem šampionátu.

JAK POSLAT VSTUPENKY OSOBĚ, KTERÁ JDE NA UTKÁNÍ SE MNOU?

1. U vstupenky klikněte na tlačítko TRANSFER.

2. Vyplň e-mail osoby, které budeš vstupenky přeposílat.

(pamatuj, že příjemce musí být stejný, kterého jsi uváděl při nákupu vstupenek)

3. Tvému doprovodu následně přijde e-mail, ve kterém bude vyzván ke stažení aplikace.

Pokud nechceš vstupenky přeposlat a chceš je mít jen u sebe v mobilu, klikni na tlačítko KEEP. Následně vyplň údaje o svém doprovodu. Pamatuj, údaje musí být stejné jako u nákupu vstupenek, tedy jméno, příjmení, datum narození a číslo občanského průkazu nebo pasu tvého doprovodu. Na utkání musíte jít v této situaci společně.

V den utkání je nutné přijít na stadion s nabitým telefonem a mít zapnutý Bluetooth. Pokud budeš mít vstupenky v ticketingové aplikaci EURO 2020 nahrané, tak už není třeba mít telefon připojený k internetu nebo využívat služby datového roamingu.

Videonávod pro nahrání vstupenek do mobilní aplikace nalezneš zde.

DALŠÍ APLIKACE UEFA EURO 2020 NABÍZÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO FANOUŠKY

Již nyní si však můžeš stáhnout druhou oficiální aplikaci UEFA EURO 2020. Liší se barvou (je primárně modrá) i obsahem. Tato aplikace obsahuje nejrůznější fanouškovské informace a tipy, přehledné mapy nebo ti umožní přepravu zdarma prostřednictvím MHD v den utkání. Aplikaci si můžeš stáhnout na těchto odkazech: pro iOS nebo pro Android.

FOTO: uefa.com