17. 01. 2021 17:08

Informace ke vstupenkám na EURO 2020

Evropská fotbalová asociace UEFA zveřejnila informace ke vstupenkám na odložené EURO 2020, které se má uskutečnit v červnu a červenci letošního roku.

Změna obchodních podmínek

Vzhledem k aktuální pandemické situaci UEFA neplánuje v nejbližší době obnovit prodej vstupenek na EURO 2020. Další informace k ticketingu budou k dispozici nejdříve v březnu 2021.

UEFA zároveň upravila všeobecné obchodní podmínky, podmínky pro vrácení peněz (refundaci) a pro správu osobních dat, které se týkají ticketingu a prodeje vstupenek fanouškům. Například bude nově možné vstupenku přenechat další osobě (členovi rodiny či kamarádovi) v případě onemocnění COVID-19. V případě nesouhlasu s jejich novým zněním, je možné vstupenky vrátit.

Vrácení vstupenek

Fanoušci, kteří mají zájem vstupenky vrátit, mají možnost tak učinit do 26. ledna 2021, 14 hod. (SEČ) prostřednictvím ticketingového portálu www.euro2020.com/tickets, přičemž UEFA garantuje vrácení celé částky do konce března.

Pokud si přejete vaše vstupenky ponechat, je třeba dodržet všechny podmínky, které nyní zahrnují i specifické hygienické a další podmínky jednotlivých zemí. V případě, že by opatření v jednotlivých zemích výrazně omezovala kapacitu stadionů nebo by se utkání hrála bez fanoušků, UEFA by vstupenky refundovala v plné výši.

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky najdete aktuálně ZDE (v anglickém jazyce).