13. 11. 2019 10:16

Infopoint Fanklubu k utkání s Kosovem

Očekávaný kvalifikační souboj české reprezentace s Kosovem se blíží. Proto jsme pro tebe připravili přehled základních informací pro členy Fanklubu, kteří se chystají na zápas vyrazit.

Infopoint Fanklubu najdeš i na utkání v Plzni. Bude otevřen stejně jako stadion, 3 hodiny před utkáním, tj. od 17:45. Náš stan najdeš na rohu hlavní tribuny v blízkosti hospody Klubovka.

Jako již tradičně u nás obdržíš zápasový magazín a vouchery na pivo (pouze placení členové). Na jejich základě můžeš dostat pivo zdarma přímo na stadionu u sektorů (4, 5, 6), kde budou členové Fanklubu.

Pro fanoušky budou připraveny i české vlajky a pro ty, kteří dorazí nejdříve, i drobné dárky.

U našeho stanu také vybereme tři členy Fanklubu, kteří se pak budou moci v poločasové přestávce zúčastnit soutěže přímo na hrací ploše.

V nedalekém speciálním outletovém prodeji si pouze v den zápasu můžeš pořídit repre merch až za 85% slevy. Více info najdeš zde.

Mapa: outletový prodej

Přijď na zápas včas
Doporučujeme dorazit na zápas s předstihem. Vzhledem ke všem bezpečnostním opatřením a kontrolám při vstupu bude stadion otevřen od 17:45. Nezapomeň si s sebou vzít i občanský průkaz!

Vstupenky budou v prodeji již pouze na pokladnách stadionu.

Pokyny pro fanoušky, kteří si budou vyzvedávat vstupenky na místě, nalezneš zde. Výdej rezervovaných vstupenek bude probíhat již od 9 hod.

Předání vstupenek výhercům v soutěži
Po celou dobu bude ve stanu Fanklubu také probíhat předávání vstupenek výhercům ze soutěží.