14. 11. 2022 16:23

Fanzóna před přátelským utkáním s Faerskými ostrovy

Už ve středu v Olomouci na Andrově stadionu odehraje česká reprezentace přátelský zápas s Faerskými ostrovy. U posledního letošního domácího utkání budeme v předzápasové fanzóně i my. Na co všechno se mohou fanoušci těšit?

Pro všechny fanoušky, kteří se chystají podpořit české reprezentanty bude ve středu odpoledne od 14:00 připravena menší fanzóna. V ní bude kromě možnosti zakoupit oficiální merch a občerstvení také stánek Fanklubu. Do Olomouce znovu přivezeme i DJ Jana Merunu, který se postará o správnou předzápasovou atmosféru. Doporučujeme tedy na zápas dorazit s předstihem. 

 

Fanzóna bude před fanshopem Sigmy Olomouc a před vstupem na jižní tribunu. V našem stánku si tradičně všichni členové Fanklubu mohou vyzvednout voucher na pivo zdarma.

 

 

Vstupenky:

Pokud ještě nemáš zakoupené vstupenky, jsou stále k dispozici na stránkách Ticketportalu. V případě, že se vstupenky nevyprodají, bude možnost zakoupit vstupenky i přímo na stadionu v den utkání. Cena vstupenek začíná na 100 Kč.

  • 3. kategorie = 100 Kč
  • 2. kategorie = 250 Kč
  • 1. kategorie = 500 Kč

 

Na zápas přijď včas

Výkop utkání je v 18:00. Pokud se chceš vyhnout frontám při vstupu na stadion, naladit se na zápasovou atmosféru nebo nakoupit oficiální merch, doporučujeme dorazit včas. Fanzóna bude otevřena do 17:00 a stadion se otevírá již v 16:00, tedy 2 hodiny před startem zápasu.