09. 11. 2021 14:32

Fanklub do Olomouce přiveze svého DJ

Ve čtvrtek čeká českou fotbalovou reprezentaci přátelské utkání proti Kuvajtu. Pro všechny fanoušky, kteří se chystají podpořit českou repre přímo na olomouckém Andrově stadionu, přinášíme vše důležité.

Vstupenky:

Pokud ještě nemáš zakoupené vstupenky, jsou stále k dispozici na stránkách https://www.tikakomo.cz/. Ceny vstupenek začínají na ceně 290 Kč:

  • 3. kategorie = 290 Kč
  • 2. kategorie = 450 Kč
  • 1. kategorie = 590 Kč

 

Aktivity Fanklubu:

Na utkání nebude klasická Fanzona, na kterou jste zvyklí třeba z utkání proti Anglii nebo Walesu. Fanklub však poprvé v celé své historii přiveze na utkání svého vlastního DJ! Fanoušci si tak před stánkem Fanklubu budou moci poslechnout hudbu, která je naladí na večerní přípravné utkání. DJ Jan Meruna se na tebe bude těšit od 16:00. Stánek najdeš vedle Fanshopu Sigmy Olomouc.

 

 

 

Jako již tradičně si můžeš v infostanu Fanklubu vyzvednout zápasový magazín. Placení členové Fanklubu (Profík - je nutné se prokázat kartou Fanklubu repre) si mohou u naší hostesky vyzvednout pivní voucher. Tento pivní voucher umožňuje vyzvednout si pivo zdarma po celém stadionu.

 

Vedle našeho stánku bude umístěn také merch truck s oficiálním merchandisingem české fotbalové reprezentace.

 

 

Na zápas přijď včas

Pokud se chceš vyhnout frontám při vstupu na stadion, doporučujeme dorazit včas. Stadion se otevírá již v 16:30, tedy dvě hodiny před startem zápasu. 

Podle aktuálních vládních nařízení se při vstupu na stadion musíš prokázat potvrzením o bezinfekčnosti, a to jedním z těchto způsobů (toto prokazování se netýká dětí do dvanácti let věku):

  • PCR test maximálně 72 hodin starý / antigenní test maximálně 24 hodin starý
  • certifikát o ukončeném očkování
  • potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 (maximálně 180 dnů)