19. 09. 2022 15:30

Fanklub do Fortuna Fanparku přiveze svého barbera!

V sobotu 24. 9. odehraje český reprezentační tým poslední domácí utkání v rámci UEFA Ligy národů. Ve vršovické Fortuna Areně přivítá od 20:45 Portugalsko a Fanklub bude u toho!

Součástí zápasu Česka s Portugalskem bude již tradiční Fortuna Fanpark, který nabídne mnoho doprovodných aktivit s řadou novinek. Otevřen bude v sobotu 24.9. od 14:00 do 20:00


Stánek Fanklubu nebude ve Fanparku chybět ani tentokrát! Ten najdeš hned u vstupu.


I my jsme si připravili novinku v podobě jedné netradiční aktivity, která je ale s fotbalovým prostředím a s fotbalisty úzce spojená. Do stánku Fanklubu totiž dorazí barber Vojtěch Bláha z Gunners Barbershopu, který zdarma členům Fanklubu udělá účes podle jejich přání. Chtěl bys mít někdy účes jako tvůj oblíbený fotbalista? Sestřih jako Patrik Schick, Adam Hložek, nebo snad jako Ronaldo na Mistrovství světa 2002? Není problém! Stav se v sobotu odpoledne u nás ve stánku a zápas s Portugalskem budeš sledovat s novým stylovým účesem.


Pro platící členy Fanklub (členství Profík) budou opět připraveny vouchery na pivo zdarma. Pro jeho získání je nutné se prokázat členskou kartou nebo hosteskám sdělit své ID fanouška, které najdeš právě na členské kartě nebo ve tvém profilu fanouška na www.fanklubrepre.cz.Kompletní program ve Fortuna Fanparku doplní koncerty, rozhovory, autogramiády, soutěže s partnery a také představení nových dresů včetně repre maskotů. Provázet jím budou moderátoři Petr Švancara, Luděk Zelenka a Kamil Bílský. Pro dětské fanoušky, kteří mají na utkání platnou  vstupenku, je připraven dres české reprezentace zdarma. Rozdávat se budou od 14:00 a počet kusů je omezený, takže doraz se svým malým fotbalistou či fotbalistkou včas. 


Novinkou je také Fankarta pro každého fanouška, kterou si budeš moci stáhnout do svého mobilu a kromě toho, že ti díky Fankartě neunikne žádná aktuální informace, se můžeš registrovat do soutěže o zajímavé ceny nebo využít několik akčních nabídek. 


Ve Fanparku najdeš i Fanshop, kde si budeš moci koupit oficiální merchandising reprezentace. V nabídce najdeš i zápasovou šálu či vlaječku.


Fortuna Fanpark bude nabitý aktivitami, ukáže fanouškům spoustu novinek, můžeš se potkat se známými osobnostmi a kromě toho, že si jistě užiješ spoustu zábavy, můžeš odejít i s novým účesem. Tak doraž včas, budeme se těšit!