03. 09. 2019 16:44

Důležité organizační info ke stadionům v Kosovu a Černé Hoře

Ještě než vyrazíte do Kosova a Černé Hory podpořit reprezentaci v kvalifikačních bojích EURO 2020, přinášíme vám několik užitečných rad a informací před samotným vstupem na stadion.

Kosovo - Česká republika

Termín: 7. září 2019
Čas výkopu: 15:00
Adresa: City Stadium Fadil Vokrri, Rr. Enver Zymberi, Priština, Kosovo

•  Sektor hostů se nachází na tribuně JIH, konkrétně je označen jako vstup J1. Tento vchod je přímo z ulice Enver Zymberi.
  • Na stadionu jsou zakázány deštníky, hudební nástroje, vlajky na tyčích (lze pouze vlajky k zavěšení na plot)
  • Stadion je kompletně nekuřácký a po dobu zápasu se nesmí na tribunách stát.
  • Na zápas si neberte ani rozměrná zavazadla nebo lahve s nápoji.
  • Zajímavosti o Kosovu a také důležité informace k podmínkám vstupu do země si můžete přečíst zde.

Černá Hora - Česká republika

Termín: 10. září 2019
Čas výkopu: 20:45
Adresa: Stadión Podgorica, 19. Decembra 5, Podgorica, Černá Hora

• Sektor pro české fanoušky se nachází na tribuně JIH se vstupem Tribuna A přímo z ulice 19. Decembra.
  • Na stadionu platí běžné zákazy předmětů, které jsou známé z českých stadionů. Stejně jako v Kosovu jsou i zde zakázané vlajky na tyčích, ale také fotoaparáty, zavazadla nebo deštníky.
  • Informace o zemi, ale také o městě Podgorica si přečtěte zde.