08. 10. 2019 10:00

Co připravuje Fanklub ve fanzoně před zápasem s Anglií?

Očekávaný kvalifikační souboj české reprezentace s Anglií se blíží. Proto jsme pro tebe připravili kompletní přehled toho, na co se můžeš před samotným zápasem ve stanu Fanklubu těšit.

Zápasová fanzona se otevírá v 17 hodin. Jako již tradičně v ní bude připraven v blízkosti hotelu Iris a hlavního podia infostan Fanklubu, ve kterém obdržíš zápasový magazín a "pivní" pásku (pouze placení členové). Na jejím základě si pak můžeš přímo ve vedlejších stanech Fanklubu dát několik piv s ostatními fanoušky zdarma. Pro fanoušky budou připraveny i české vlajky a možnost focení ve fotokoutku. Přibližně v 18:15 se v našem stanu uskuteční autogramiáda bývalých reprezentantů. 


Ve fanzoně také vybereme tři členy Fanklubu, kteří se pak budou moci v poločasové přestávce zúčastnit soutěže o zájezd na listopadové kvalifikační utkání repre v Bulharsku.


V nedalekém speciálním outletovém prodeji si pouze v den zápasu můžeš pořídit repre merch za až 85% slevy. 


Mapa: outletový prodej


Přijď na zápas včas

Doporučujeme dorazit na zápas s předstihem a jít na bezpečnostní prohlídku před vstupem na stadion nejpozději v 19:45. Později riskuješ, že nestihneš výkop utkání. Navíc ve 20:20 začne na stadionu ceremoniál a oficiální rozloučení se čtveřicí repre hráčů - Čech, Plašil, Kolář a Lafata.Choreo na začátku zápasu

Při pátečním utkání s Anglií bude realizováno choreo přes celou severní tribunu. Bude se jednat o kartoniádu, která začne s písknutím rozhodčího na začátku zápasu (úvodní výkop utkání). Žádáme všechny fanoušky, kteří mají vstupenky do těchto sektorů, aby se choreografie aktivně zúčastnili, podrželi karton několik minut nad hlavou a byla tak zúročena mnohahodinová práce všech, jenž se na přípravě budou podílet. Děkujeme!

Vyzvednutí uvítacích balíčků

Noví členové Fanklubu, kteří zvolili vyzvednutí uvítacího balíčku na utkání, si jej mohou ve stanu Fanklubu (uprostřed fanzony u podia) vyzvednout. Balíček ti vydáme po předložení dokladu totožnosti a kontrole ID fanouška. Pokud si ID číslo nepamatuješ, tak ho najdeš ve svém profilu fanouška na našem webu nebo jsme ti ho zaslali do e-mailu při potvrzení registrace. 


[Z bezpečnostních důvodů je možné si před zápasem vyzvednout pouze šálu a kartu člena. Zbytek balíčku ti rádi vydáme až po skončení utkání. Balíček totiž obsahuje dárky, které by pořadatelé nemuseli na stadion vpustit. A bylo by škoda o ně přijít. Pokud by sis chtěl balíček přeci jenom odnést kompletní ještě před zápasem, požádej hostesky Fanklubu. Ale ještě jednou tě upozorňujeme na to, že tě s ním pořadatelé u vstupu nemusí vpustit na stadion. Předání balíčků po konci utkání bude probíhat na recepci hotelu Iris, který se nachází mezi vstupy 1 a 2.]

Předání vstupenek výhercům v soutěži

Po celou dobu bude ve stanu Fanklubu také probíhat předávání vstupenek výhercům ze soutěží.