03. 08. 2020 14:50

Buď na stadionu!

Po téměř deseti měsících se na domácí půdě opět představí fotbalová repre. Bohužel se podzimní utkání v Lize národů odehrají bez fanoušků kvůli nařízení UEFA. I přesto budeš mít v rámci projektu #REPRESTART šanci dostat se na stadion. Alespoň virtuálně.

Na sportovní akce konané pod hlavičkou UEFA se český fanoušek na stadion až do odvolání fyzicky nedostane. Přesto budeš mít možnost se dostat přímo do první řady a zažít něco, co dosud nebylo možné ani za normálních podmínek.


Co mám udělat, abych se dostal do první řady?

Stačí, když na stránkách www.represtart.cz natočíš krátké video, ve kterém nám ukážeš, jak prožíváš českou hymnu, jak oslavuješ vstřelený gól nebo jak rozjíždíš mexickou vlnu. Tvé video se během utkání objeví na LED panelech, které lemují hrací plochu. Všem Profíkům navíc Fanklub pošle promokód, který jim zajistí prioritu.


Jak postupovat?

  1. Jdi na webovou stránku www.represtart.cz
  2. Nezapomeň vyplnit svůj promo kód (pokud si ho obdržel/a)
  3. Postupuj dle pokynů Edy Poustky
  4. Nahraj svůj videovzkaz

Po jeho nahrání ti Repre pošle speciální odměnu, se kterou se můžeš pochlubit svým kamarádům na sociálních sítích. Pokud chceš, aby tvoji fotku viděli všichni fanoušci zapojení do #Represtartu, nezapomeň ke sdílené fotce přidat hashtag #REPRESTART.