Zápas Startuje prodej vstupenek na utkání proti Walesu v Praze
Ve středu 22. 9. 2021 začíná předprodej vstupenek pro členy Fanklubu na utkání proti Walesu, které bude hostit Sinobo Stadium v Praze.
Akce Fanklubu Vladimír Darida debatoval s členy Fanklubu
Bývalý reprezentační záložník Vladimír Darida odpovídal na otázky členů Fanklubu repre. Podívejte se na sestřih z besedy.
Rozhovor Poslechněte si podcast s Jaroslavem Šilhavým
Pozvání do našeho podcastu přijal před startem podzimní části kvalifikace kouč české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý.
Zápas Startuje předprodej vstupenek na zářijová reprezentační utkání
V pondělí 23. 8. 2021 začíná předprodej vstupenek pro členy Fanklubu na první reprezentační utkání po fotbalovém Euru, které bude hostit Ostrava. O tři dny později odstartuje i prodej vstupenek na utkání v Plzni proti Ukrajině.
Soutěž o účast na online besedě s Vladimírem Daridou
Fanklub si pro tebe ve spolupráci s repre opět připravil soutěž o účast na online besedě s Vladimírem Daridou. Odpověz na jednoduchou otázku a vyhraj!
Reprezentace v Ústí nad Labem
Městský stadion v Ústí nad Labem je součástí velkého sportovního městského areálu. Slouží jako víceúčelové sportoviště pro atletiku a své domácí utkání zde hraje klub FK Ústí nad Labem, který momentálně sbírá body ve druhé lize.