Johny s Casterem ve Fanzóně
Fanzónu před zápasem národního týmu proti Černé Hoře navštívili The Johny a Caster, aby poměřili své síly ve Fifě s návštěvníky.
Výjezd s Fanklubem na zápas v Kosovu a Černé Hoře
Vyraž s repre na balkánský trip do Kosova a Černé Hory. Pomůžeme ti zajistit vstupenky na výjezd.
Vstupenky na Anglii přednostně pro členy Fanklubu
Reprezentačním zápasem podzimu bude nepochybně říjnový kvalifikační souboj s Anglií a s Fanklubem máš nyní možnost předkupního práva jak na utkání s Albionem, tak na následující přátelské utkání se Severním Irskem. Tenhle ostrovní dvojboj si rozhodně nesmíš nechat ujít!
Zápas ​Report z bronzového Eurofanz přímo od kapitána Petra Čecha
Přečtěte stručné shrnutí ze všech zápasů Fanklubu na turnaji Eurofanz, kde náš fanklub vybojoval bronzové medaile, a které si pro vás připravil kapitán týmu Petr Čech.
Zápas Fanoušci reprezentace získali bronz na turnaji Eurofanz
V konkurenci 20 fanouškovských týmů vybojoval český Fanklub na tradičním turnaji v ukrajinském Lvově třetí místo. Jako jediný tým navíc porazil vítěze turnaje Francii. Na druhém místě skončili fanoušci reprezentace Ukrajiny.
Akce Fanklubu Členové Fanklubu navštívili trénink repre
Malí i větší fanoušci měli možnost navštívit trénink české fotbalové reprezentace před zápasem s Bulharskem. Přímo z rukou hráčů pak převzali i uvítací balíčky Fanklubu a nechybělo samozřejmě ani společné focení a podepisování.