EURO 2020 UEFA odkládá EURO 2020 na rok 2021
UEFA dnes společně ve spolupráci s 55 zástupci národních fotbalových asociací rozhodla o tom, že se letošní UEFA EURO 2020, které se mělo konat od června do července ve dvanácti evropských zemích, odkládá na rok 2021! Důvodem tohoto odložení je současná celosvětová pandemie koronaviru – COVID-19.
Akce Fanklubu Chceš si zahrát zápasy fanoušků na Euru?
Fanklub repre chystá během UEFA EURO 2020 zápasy fanoušků! Chceš se stát reprezentantem a utkat se s fanoušky Skotska, Chorvatska a Anglie? Pokud jsi odpověděl ano, tak si přečti následující řádky, ve kterých se dozvíš, co proto musíš udělat.
Akce Fanklubu Proběhla beseda s trenéry národního týmu!
V pátek 28.2. se uskutečnila více než hodinová beseda s trenérem národního týmu Jardou Šilhavým a jeho asistentem Jirkou Chytrým. Celá tato beseda byla ve spolupráci Fanklubu fotbalové reprezentace a Staropramenu.
EURO 2020 Informace o aplikaci UEFA EURO 2020 pro mobilní vstupenky
Chystáš se na UEFA EURO 2020? A poslední co ti zbývá, jsou mobilní vstupenky na zápasy české repre? Máme pro tebe základní informace k distribuci vstupenek do oficiální ticketingové aplikace.
Členství Vznikla oficiální platforma na přeprodej vstupenek na EURO
UEFA připravila pro fanoušky, kteří již mají vstupenku na EURO, ale nemohou se utkání zúčastnit, oficiální platformu na jejich přeprodej. Zároveň se jedná o další možnost, jak si ostatní fanoušci mohou koupit vstupenky na zápasy na evropském šampionátu.
Akce Fanklubu Soutěž o účast na besedě s trenéry národního týmu
Ve spolupráci s Repre a Staropramenem jsme si pro tebe připravili soutěž o účast na besedě s Jaroslavem Šilhavým a Jiřím Chytrým. Odpověz na jednoduchou otázku a zúčastni se besedy s trenéry.