EURO 2020 bude s fanoušky
UEFA potvrdila, že letošní mistrovství Evropy se odehraje s fanoušky na tribunách minimálně v osmi pořadatelských zemích. Za jakých podmínek se tedy dostanete do Londýna či Glasgow?
Dění kolem reprezentace za měsíc březen
První jarní měsíc je již za námi a spolu s ním vám přinášíme novinky okolo české reprezentace. Především konec března byl velmi nabitý z hlediska počtu zápasů, a to nejen v mužské kategorii, ale také v kategorii U21. Jak si oba týmy počínaly a na co se může reprezentace dále těšit, se dozvíte v článku.
Zápas Soupeři pro březnová utkání pohledem čísel
Česká fotbalová reprezentace ve středu 24. března odstartuje svoji cestu v kvalifikaci na mistrovství světa v Kataru, které se koná v roce 2022. Úvodní zápasy kvalifikační skupiny odehrají čeští hráči proti Estonsku, Belgii a Walesu.
Dění kolem reprezentace v měsíci únor
Měsíc únor nám z hlediska reprezentačních událostí mnoho nenabídl, avšak pár věcí určitě stojí za zmínku. Účinkování pražské Slavie v rámci Evropské ligy nebo úspěch ženské fotbalové reprezentace, které se podařilo probojovat do baráže o postup na ME.
Akce Fanklubu Soutěž o účast na besedě s Karlem Krejčím a Tomášem Zápotočným
Fanklub si pro tebe ve spolupráci s repre opět připravil soutěž o účast na online besedě s Karlem Krejčím a Tomášem Zápotočným. Odpověz na jednoduchou otázku a vyhraj!
Akce Fanklubu Poslechněte si podcast s Jiřím Jarošíkem
Má čtyři české tituly se Spartou, oblékal dres Chelsea, je mistrem Anglie, Skotska i Ruska. Jeho fotbalový příběh teď pokračuje ve slovinském Celje, kde aktuálně trénuje tým úřadujícího mistra. Hostem dalšího dílu našeho podcastu byl bývalý reprezentant Jiří Jarošík.