Akce Fanklubu Co připravuje Fanklub ve fanzoně před zápasem s Anglií?
Očekávaný kvalifikační souboj české reprezentace s Anglií se blíží. Proto jsme pro tebe připravili kompletní přehled toho, na co se můžeš před samotným zápasem ve stanu Fanklubu těšit.
Soutěž o vstupenky na Anglii a Severní Irsko
Hrajeme o vstupenky na Anglii a Severní Irsko. Odpověz na jednoduchou soutěžní otázku a získej až 4 vstupenky na zápasy repre. Pokud máš T-Mobile, máš navíc větší šanci vyhrát.
Zápas Vstupenky na Kosovo přednostně pro členy Fanklubu
Posledním představením české fotbalové reprezentace v domácím prostředí v rámci kalendářního roku 2019 bude listopadový souboj s Kosovem. Nenech si ujít klíčový souboj českých fotbalistů o postup na EURO 2020. S Fanklubem máš, jako již tradičně, možnost získat vstupenky na zápas dříve než ostatní.
Akce Fanklubu Soutěž o dětský doprovod hráčů
Doprovoď fotbalové reprezentanty na zápas s Anglií. Odpověz na soutěžní otázku a tvůj malý srdcař se může dostat po boku fotbalistů až na hrací plochu říjnového utkání repre. Pokud máš T-Mobile, máš navíc větší šanci vyhrát.
Akce Fanklubu Zahraj si zápas fanoušků proti Anglii
V březnu nám to v Londýně vyšlo na výbornou, když jsme domácí Angličany porazili 15:10. Ostrované nám v pražské odvetě ale určitě nedají nic zadarmo. Chceš se jim postavit? Pak se přihlas do zápasu fanoušků!
Zápas Informace před zápasem s Černou Horou
Před utkáním s Černou Horou máme pro tebe opět několik důležitých organizačních informací, které by se ti před vstupem na stadion mohli hodit.