Zápas Organizační info k výjezdu do Londýna
Než se vydáte na svou cestu do Londýna, přečtěte si organizační informace k prvnímu zápasu naší repre, aby vás na místě nic nepřekvapilo a mohli jste si tak zápas v klidu užít.
Zápas Fotbalové památky v Londýně
Anglická metropole se bez nadsázky dá označit jako místo fotbalu zaslíbené. V Londýně totiž sídlí hned šestice klubů Premier League – Arsenal, Chelsea, Crystal Palace, Fulham, Tottenham a West Ham! Výlet za zápasem naší reprezentace tak nabízí skvělou příležitost nahlédnout do zázemí londýnských fotbalových stadionů.
Zápas Jak si koupit vstupenky na Brazílii?
Pokud jsi mezi prvními Profíky ve Fanklubu, tak si můžeš koupit až dvě vstupenky na zápas s Brazílií. Připravili jsme pro tebe přehledně instrukce, jak na to.
Video Jaromír Bosák: Fanouškovství musíte mít v genech
S národním týmem objel celou řadu velkých fotbalových turnajů a nasbíral nespočet zážitků. "Fanoušek dokáže hráče nabudit k výkonu, přidat těch pár procent a je to určitě hodně důležitý faktor," říká známý televizní komentátor a fotbalový fanoušek Jaromír Bosák.
Akce Fanklubu Zahraj si zápas fanoušků proti Anglii
Máš zájem si zahrát fotbal i v Londýně? Připravujeme historicky první zápas fanoušků proti Anglii. Přidej se k nám.
Video Pavel Nedvěd: Fotbal se hraje pro fanoušky
Bývalý kapitán našeho nároďáku vzpomíná na svou reprezentační kariéru a na podporu ze strany fanoušků. Bez fanoušků se fotbal hrát nedá.