Reprezentanti v průběhu měsíce července
​Červenec běžně nebývá ve fotbalovém světě tím nejsledovanějším měsícem v roce, všechny fotbalové ligy i evropské poháry již mají svůj vrchol za sebou a týmy se připravují na novou sezonu. Letos byla však z pochopitelných důvodů situace naprosto odlišná a sedmý měsíc roku se stal naopak obdobím, ve kterém ​se událo mnoho zajímavého.
Reprezentace v Uherském Hradišti
Česká fotbalová reprezentace se sice v Uherském Hradišti představila jen třikrát, vždy se tam však mohla spolehnout na skvělou atmosféru a podporu fanoušků. V dalším díle našeho seriálu si představíme Městský stadion Miroslava Valenty.
Buď na stadionu!
Po téměř deseti měsících se na domácí půdě opět představí fotbalová repre. Bohužel se podzimní utkání v Lize národů odehrají bez fanoušků kvůli nařízení UEFA. I přesto budeš mít v rámci projektu #REPRESTART šanci dostat se na stadion. Alespoň virtuálně.
Reprezentace ve Štruncových sadech
Nejzápadnější český ligový stadion. To jsou Štruncovy sady, dnes Doosan Arena, domov plzeňské Viktorie, který si v posledních letech oblíbila i Česká fotbalová reprezentace.
Beseda s trenérem Šilhavým
Ve čtvrtek 23. 7. se v Návštěvnickém centru pivovaru Staropramen uskutečnila beseda s trenérem národního týmu Jaroslavem Šilhavým. Celá tato akce byla ve spolupráci Fanklubu fotbalové reprezentace a Staropramenu
Reprezentace na Andrově stadionu
Nezaměnitelný fotbalový stánek s charakteristickou obloukovou tribunou. To je Andrův stadion na Hané, který si především v poslední době oblíbila i Česká fotbalová reprezentace.