Akce Fanklubu Vyhraj s Fanklubem vstupenky na Lvíčata
Česká fotbalová reprezentace do 21 let startuje nový kvalifikační cyklus o postup na mistrovství Evropy 2021! První zápas odehrají Lvíčata 6. září v Českých Budějovicích proti Litvě. S Fanklubem repre můžeš nyní vyhrát vstupenky na tento zápas.
Akce Fanklubu Členové Fanklubu trénovali s koučem Šilhavým
Členové Fanklubu měli jedinečnou možnost zatrénovat si pod vedením reprezentačního trenéra Jaroslava Šilhavého. Tato unikátní akce vznikla ve spolupráci s Českou reprezentací a Fotbalem v srdci.
Zápas Jak získat vstupenky na Anglii?
Vstupenky na důležité domácí kvalifikační utkání proti Anglii budou k dostání v září, ty však budeš mít možnost získat je v předstihu. Předprodej pro členy Fanklubu pro Profíky a Odchovance startuje již 26. srpna v 8 hodin.
Johny s Casterem ve Fanzóně
Fanzónu před zápasem národního týmu proti Černé Hoře navštívili profíci The Johny a Caster, aby poměřili své síly ve Fifě s návštěvníky.
Výjezd s Fanklubem na zápas v Kosovu a Černé Hoře
Vyraž s repre na balkánský trip do Kosova a Černé Hory. Pomůžeme ti zajistit vstupenky na výjezd.
Zápas Vstupenky na Anglii přednostně pro členy Fanklubu
Reprezentačním zápasem podzimu bude nepochybně říjnový kvalifikační souboj s Anglií a s Fanklubem máš nyní možnost předkupního práva jak na utkání s Albionem, tak na následující přátelské utkání se Severním Irskem. Tenhle ostrovní dvojboj si rozhodně nesmíš nechat ujít!