Repre v Českých Budějovicích
Stadion na Střeleckém ostrově v Českých Budějovicích patří do kategorie fotbalových stánků, na kterých se národní tým představil pouze jednou. A jelikož to bylo představení vítězné, patří zároveň do skupiny stadionů, na kterých má reprezentace stoprocentní vítěznou bilanci.
Měsíc říjen pohledem české reprezentace
Během října zažila česká reprezentace další náročný měsíc, kdy měla za úkol vypořádat se s nepříznivou situací uvnitř týmu. Reprezentanti odehráli nejprve přátelské utkání proti Kypru a poté dvě utkání v rámci Ligy národů s Izraelem a Skotskem.
Akce Fanklubu SOUTĚŽ: DOSTAŇ SE NA STADION!
Fanklub repre si pro tebe připravil novou soutěž! Odpověz správně na soutěžní otázku a připoj se živě na stadion během utkání Česká republika - Izrael a Česká republika - Slovensko.
Zápas Proti Skotsku o první místo ve skupině
Proti Skotsku nastoupí reprezentanti ve středu 14. října ve 19:45 místního času, tedy ve 20:45 času našeho. S tímto soupeřem se Česká republika utká znovu téměř po měsíci, nyní ale se zcela jinými ambicemi. Odvetný zápas proti Skotsku bude pro další vývoj v tabulce klíčový a bude především zajímavý tím, že Češi nastoupí proti výběru týmu ze země Spojeného království v úplně jiné sestavě, než tomu bylo 7. září v Olomouci na Andrově stadionu, kde český tým s náhradní sestavou prohrál se Skotskem 2:1.
Zápas Další výzva v Lize národů. V cestě stojí Izrael
Izrael vstoupil do letošního ročníku Ligy národů UEFA dvěmi remízami nejprve ve Skotsku s výsledkem 1:1 a poté i na domácí půdě se Slováky také s výsledkem 1:1. Češi jdou do tohoto zápasu z pozice favorita, ale jednoduché to mít tým Jaroslava Šilhavého rozhodně nebude. První dva zápasy nového ročníku jak jistě všichni víme, byly provázeny velkými zmatky a do zápasu se Skotskem na domácí půdě musel naskočit náhradní tým. Nic takového by se ale v dalších zápasech nemělo stát a český tým nastoupí k zápasům v plné síle.
Dění kolem reprezentace v měsíci září
Září bylo měsícem, kdy se český národní tým skloňoval ve všech pádech. Po dlouhé desetiměsíční pauze čekal hráče první reprezentační sraz a také vstup do nového ročníku Ligy národů, kde si i přes komplikace nevedli vůbec špatně.