Zápas Přístupové kódy na nákup vstupenek na EURO 2020
Prodej vstupenek na zápasy českého týmu začíná 4. 12. Přečtěte si informace pro členy Fanklubu k přidělení přístupového kódu na nákup vstupenek. Distribuce kódů začala.
Zápas Vstupenky na EURO pro české fanoušky v prodeji ještě před Vánoci
Česká fotbalová reprezentace se úspěšně kvalifikovala na evropský šampionát, který se koná v příštím roce po celé Evropě. Již v prosinci si mohou čeští fanoušci a členové Fanklubu zajistit vstupenky na utkání českého týmu. Prodej bude probíhat na webových stránkách UEFA EURO 2020.
Akce Fanklubu Infopoint Fanklubu k utkání s Kosovem
Očekávaný kvalifikační souboj české reprezentace s Kosovem se blíží. Proto jsme pro tebe připravili přehled základních informací pro členy Fanklubu, kteří se chystají na zápas vyrazit.
Soutěž o vstupenky na Kosovo
Ve spolupráci s T-Mobile ti přinášíme možnost zasoutěžit si o vstupenky na zápas české reprezentace. Odpověz na jednoduchou soutěžní otázku a získej dva lístky na zápas repre s Kosovem.
Soutěž o dětský doprovod hráčů
Doprovoď fotbalové reprezentanty na zápas s Kosovem. Odpověz na soutěžní otázku a tvůj malý srdcař se může dostat po boku fotbalistů až na hrací plochu listopadového utkání repre. Pokud máš T-Mobile, máš navíc větší šanci vyhrát.
Akce Fanklubu Co připravuje Fanklub ve fanzoně před zápasem s Anglií?
Očekávaný kvalifikační souboj české reprezentace s Anglií se blíží. Proto jsme pro tebe připravili kompletní přehled toho, na co se můžeš před samotným zápasem ve stanu Fanklubu těšit.