Ahoj, s účinností od 11. 11. 2019 došlo k změně Obchodních podmínek členství. Jejich znění najdeš v patičce webu.

Akce Fanklubu Infopoint Fanklubu k utkání s Kosovem
Očekávaný kvalifikační souboj české reprezentace s Kosovem se blíží. Proto jsme pro tebe připravili přehled základních informací pro členy Fanklubu, kteří se chystají na zápas vyrazit.
Soutěž o vstupenky na Kosovo
Ve spolupráci s T-Mobile ti přinášíme možnost zasoutěžit si o vstupenky na zápas české reprezentace. Odpověz na jednoduchou soutěžní otázku a získej dva lístky na zápas repre s Kosovem.
Soutěž o dětský doprovod hráčů
Doprovoď fotbalové reprezentanty na zápas s Kosovem. Odpověz na soutěžní otázku a tvůj malý srdcař se může dostat po boku fotbalistů až na hrací plochu listopadového utkání repre. Pokud máš T-Mobile, máš navíc větší šanci vyhrát.
Akce Fanklubu Co připravuje Fanklub ve fanzoně před zápasem s Anglií?
Očekávaný kvalifikační souboj české reprezentace s Anglií se blíží. Proto jsme pro tebe připravili kompletní přehled toho, na co se můžeš před samotným zápasem ve stanu Fanklubu těšit.
Soutěž o vstupenky na Anglii a Severní Irsko
Hrajeme o vstupenky na Anglii a Severní Irsko. Odpověz na jednoduchou soutěžní otázku a získej až 4 vstupenky na zápasy repre. Pokud máš T-Mobile, máš navíc větší šanci vyhrát.
Zápas Vstupenky na Kosovo přednostně pro členy Fanklubu
Posledním představením české fotbalové reprezentace v domácím prostředí v rámci kalendářního roku 2019 bude listopadový souboj s Kosovem. Nenech si ujít klíčový souboj českých fotbalistů o postup na EURO 2020. S Fanklubem máš, jako již tradičně, možnost získat vstupenky na zápas dříve než ostatní.