Vyraz s Fanklubem na EUROFANZ do Brna
Přidej se k nám na turnaj fanoušků EUROFANZ. Jedná se o třídenní turnaj Brně. Turnaje se účastní celkem 12 týmů z celého světa (Anglie, Wales, Nizozemsko, Mexiko, ...). Hrát se bude pátek - sobota, celkem 2 dny. Turnaj vyvrcholí v sobotu večerním koncertem místních kapel.
Travel guide k zápasu ve Španělsku
12. června odehraje český národní tým další zápas Ligy Národů UEFA, konkrétně odvetný zápas se Španělskem na stadionu v Málaze. V případě že se chystáš podpořit hráče osobně na stadionu přinášíme i k tomuto utkání, stejně jako k zápasu s Portugalskem praktické informace.
Travel guide k zápasu v Portugalsku
Červen se blíží a s ním i reprezentační utkání v Lize Národů UEFA. Po dvou domácích zápasech se český národní tým přesune do Portugalska. Pokud se chystáš podpořit českou reprezentaci přímo z lisabonského stadionu, přinášíme ti kompletní informace, které potřebuješ k cestě do Portugalska vědět.
Výjezd s národním týmem do Stockholmu
Se svými přáteli jsem absolvoval krásný čtyřdenní výlet na fotbalovou baráž do Stockholmu. Rád se s vámi podělím o zážitky z této cesty, na začátek jen pár zastavení v mé fanouškovské historii s národním týmem.
Už ve čtvrtek startuje UEFA Liga národů!
Pokud ještě nemáš zakoupené vstupenky, jsou stále k dispozici na stránkách vstupenkyfotbal.cz. Součástí doprovodného programu bude i čtyřdenní fanzóna!
Soutěž o dětský doprovod hráčů
Doprovoď fotbalové reprezentanty na zápasy se Švýcarskem a Španělskem. Odpověz na soutěžní otázku a tvůj malý srdcař se může dostat po boku fotbalistů až na hrací plochu.