Soutěž o dětský doprovod hráčů
Doprovoď fotbalové reprezentanty na zápasy se Švýcarskem a Španělskem. Odpověz na soutěžní otázku a tvůj malý srdcař se může dostat po boku fotbalistů až na hrací plochu.
Startuje prodej vstupenek na utkání Ligy národů
Ve středu 11. 5. odstartuje prodej vstupenek na utkání Ligy národů, ve které se česká fotbalová reprezentace postupně utká se Švýcarskem, Španělskem a Portugalskem.
Zahraj si v Ďolíčku turnaj fanoušků
V úterý 3. května se v Ďolíčku v rámci sportovního dne Družstva fanoušků Bohemians uskuteční turnaj fanoušků. Chceš se stát součástí týmu Fanklubu repre? Vyplň nám krátký dotazník a doufej, že budeš vybrán mezi hráče reprezentující Fanklub repre.
Reprezentace ve Vítkovicích
Městský stadion je v současné podobě v provozu od roku 2015. Mezi nejvýznamnější sportovní akce, které se zde uskutečnily, patří reprezentační fotbalová utkání, Kontinentální pohár, Mistrovství Evropy v atletice do 23 let, Mistrovství světa v atletice do 17 let nebo Mistrovství světa v požárním sportu.
Zahraj si zápas fanoušků proti Švédsku
Po třech letech odehraje Fanklub fotbalové repre mezistátní zápas fanoušků na hřišti soupeře! Soupeřem nám bude výběr Švédska. Utkání se odehraje ve čtvrtek 24. 3. 2022 v Solně, severním předměstí hlavního města Stockholmu.
Rozhovor s Martinem Hyským
Souboj se Švédskem se blíží. V zemi soupeře působil i Martin Hyský, který zavzpomínal na své angažmá a přidal rady a tipy pro české fanoušky.