V posledním reprezentačním utkání tohoto roku přivítá česká repre tým Estonska
V úterý 16.11. nás čeká na pražské Letné poslední zápas skupiny kvalifikace na Mistrovství světa. Česká fotbalová reprezentace se v něm utká proti Estonsku. Přinášíme všechny důležité informace pro všechny fanoušky, kteří se v úterní večer chystají podpořit české hráče přímo ze stadionu.
Fanklub do Olomouce přiveze svého DJ
Ve čtvrtek čeká českou fotbalovou reprezentaci přátelské utkání proti Kuvajtu. Pro všechny fanoušky, kteří se chystají podpořit českou repre přímo na olomouckém Andrově stadionu, přinášíme vše důležité.
Supporter Liaison Officer
Pozice SLO neboli Supporters Liasion Officer není v našich fotbalových vodách příliš známá, přitom jde o důležitou roli ve fotbalovém prostředí. Zkratka SLO se dá přeložit jako kontaktní osoba pro fanoušky a má hlavní činnost v komunikaci mezi fanoušky, klubem, či reprezentací.
Zápas Startuje předprodej vstupenek na listopadová utkání repre
Již v úterý 26. 10. odstartuje předprodej vstupenek pro členy Fanklubu na kvalifikační utkání proti Estonsku v Praze a přátelský zápas s Kuvajtem v Olomouci.
Součástí zápasu proti Walesu bude Fortuna Fanzona s autogramiádou a koncertem
Už v pátek čeká českou fotbalovou reprezentaci další utkání kvalifikace na Mistrovství světa proti Walesu v pražském Edenu. Pro všechny fanoušky, kteří se chystají zápas navštívit, přinášíme vše důležité.
Akce Fanklubu Zahraj si zápas fanoušků proti Walesu
Po téměř dvou letech pořádáme mezistátní zápas fanoušků! Soupeřem nám bude výběr Walesu. Chceš se mu postavit a reprezentovat Českou republiku? Pak se přihlas do zápasu fanoušků!