Novinky

Kategorie
Předprodej na Polsko ještě před Vánoci!
V březnu čeká českou fotbalovou reprezentaci vstup do kvalifikace o postup na UEFA EURO 2024 v Německu. Předprodej vstupenek na úvodní domácí utkání proti Polsku začne v pátek 9. prosince 2022.
Fanzóna před přátelským utkáním s Faerskými ostrovy
Už ve středu v Olomouci na Andrově stadionu odehraje česká reprezentace přátelský zápas s Faerskými ostrovy. U posledního letošního domácího utkání budeme v předzápasové fanzóně i my. Na co všechno se mohou fanoušci těšit?
Vstupenky na poslední domácí utkání roku 2022 jdou do prodeje
Ve středu 16. listopadu odehraje česká fotbalová reprezentace přípravné utkání proti Faerským ostrovům. Toto utkání bude zároveň posledním domácím utkáním v roce 2022. Vstupenky na utkání se začnou prodávat v úterý 25. října.
Travel guide - Švýcarsko
Po letní pauze se znovu vrací UEFA Liga Národů a český reprezentační tým čekají dva odvetné zápasy. Nejprve na domácí půdě s Portugalskem a následně ve Švýcarsku, kde se pokusí zopakovat vítězství z prvního utkání v Praze. Pro všechny fanoušky, kteří se chystají podpořit české reprezentanty přímo na stadionu Kybunpark, přinášíme důležité informace.
Fanklub do Fortuna Fanparku přiveze svého barbera!
V sobotu 24. 9. odehraje český reprezentační tým poslední domácí utkání v rámci UEFA Ligy národů. Ve vršovické Fortuna Areně přivítá od 20:45 Portugalsko a Fanklub bude u toho!
Soutěž o dětský doprovod hráčů
Fanklub repre opět pořádá soutěž o dětský doprovod. Odpověz na soutěžní otázku a tvůj malý syn nebo dcera se může při utkání Česko - Portugalsko dostat po boku fotbalistů až na hrací plochu.