Zápas Proti Skotsku o první místo ve skupině
Proti Skotsku nastoupí reprezentanti ve středu 14. října ve 19:45 místního času, tedy ve 20:45 času našeho. S tímto soupeřem se Česká republika utká znovu téměř po měsíci, nyní ale se zcela jinými ambicemi. Odvetný zápas proti Skotsku bude pro další vývoj v tabulce klíčový a bude především zajímavý tím, že Češi nastoupí proti výběru týmu ze země Spojeného království v úplně jiné sestavě, než tomu bylo 7. září v Olomouci na Andrově stadionu, kde český tým s náhradní sestavou prohrál se Skotskem 2:1.
Zápas Další výzva v Lize národů. V cestě stojí Izrael
Izrael vstoupil do letošního ročníku Ligy národů UEFA dvěmi remízami nejprve ve Skotsku s výsledkem 1:1 a poté i na domácí půdě se Slováky také s výsledkem 1:1. Češi jdou do tohoto zápasu z pozice favorita, ale jednoduché to mít tým Jaroslava Šilhavého rozhodně nebude. První dva zápasy nového ročníku jak jistě všichni víme, byly provázeny velkými zmatky a do zápasu se Skotskem na domácí půdě musel naskočit náhradní tým. Nic takového by se ale v dalších zápasech nemělo stát a český tým nastoupí k zápasům v plné síle.
Dění kolem reprezentace v měsíci září
Září bylo měsícem, kdy se český národní tým skloňoval ve všech pádech. Po dlouhé desetiměsíční pauze čekal hráče první reprezentační sraz a také vstup do nového ročníku Ligy národů, kde si i přes komplikace nevedli vůbec špatně.
Zápas Češi vyzvou v úvodním říjnovém zápase Kypr
Před tím, než český národní tým odehraje další zápasy Ligy národů v Izraeli a Skotsku, čeká ho přátelský zápas s Kyprem. Tuto středu 7. října v 18:00 našeho času se Česká republika utká s výběrem Kypru v Larnace. Hrát se bude ve třetím největším městě Kypru na domácím stadionu týmu AEK Larnaca hrající nejvyšší kyperskou fotbalovou soutěž. Pro tento zápas ale tribuny pro 7 400 diváků zaplněny nebudou, jelikož se odehraje bez nich.
Poslechněte si podcast s Petrem Koubou
Fanklub fotbalové reprezentace má za cíl sdružovat fanoušky a vytvářet pro ně podmínky, které je co nejvíc přiblíží České fotbalové reprezentaci. Proto Vám přinášíme jedinečné podcasty s lidmi, kteří mají s reprezentačním fotbalem spoustu zkušeností nebo jsou jeho nedílnou součástí.
Reprezentace v Edenu
Stadion Eden, oficiálním názvem Sinobo Stadium, je domovem klubu SK Slavia Praha a podle mnoha měřítek také nejmodernějším a nejkvalitnějším stadionem na území České republiky. Není tedy divu, že si jej reprezentační tým dlouhodobě volí pro svá důležitá mezinárodní klání.