Akce Fanklubu Zahraj si zápas fanoušků proti Bulharsku
Kvalifikační duel EURA 2020 s Bulharskem je tu, a to zároveň znamená, že dojde na další měření sil mezi fanoušky obou reprezentací. To se odehraje den před samotným zápasem v Praze a zúčastnit se jej můžeš i ty. Vyplň krátký registrační formulář a zahraj si za český tým.
Akce Fanklubu Soutěž o upomínkové předměty k utkání Česko - Brazílie
Soutěž o upomínkové předměty z utkání Česko - Brazílie je určena pouze pro členy Fanklubu. Ze správných odpovědí vylosujeme celkem 5 výherců, kteří získají sadu fanouškovských předmětů. Soutěžíme až do pátku 26. 4. 2019.
Zápas Na Bulharsko i Černou Horu s 20% slevou
Členové Fanklubu si můžou koupit v předprodeji na červnové zápasy repre až 2 vstupenky se slevou. Prodej začíná v pondělí 29. dubna a potrvá týden.
Akce Fanklubu Fanoušci vybrali hudbu na zápas s Brazílií
Fanoušci si na facebookovém profilu Fanklubu zvolili hudbu, která doprovázela naše fotbalisty v předzápasové rozcvičce. Koukněte, jaké skladby na zápase s kanárky byly slyšet.
Video Na pivo s Fanklubem
Členové Fanklubu se v rámci zápasu s Brazílií sešli ve fanzóně a společně se připravili na zápas. Ve stanu Fanklubu dostali několik piv zdarma na posilnění.
Video V zápase fanoušků Češi přehráli Anglii
Fanoušci z českého Fanklubu odehráli před zápasem reprezentace v Londýně svůj historicky první zápas proti anglickým fanouškům. Zvítězili v něm 15:10.