EURO 2020 Informace ke vstupenkám na EURO 2020
Evropská fotbalová asociace UEFA zveřejnila informace ke vstupenkám na odložené EURO 2020, které se má uskutečnit v červnu a červenci letošního roku.
Reprezentace v Liberci
Stadion U Nisy je nejseverněji položeným ligovým stánkem na území České republiky. Ve své historii hostil čtyři zápasy České fotbalové reprezentace, které si v následujících řádcích připomeneme.
Soupeři repre v kvalifikaci mistrovství světa
​Hned pár dní po odehrání posledního kola Ligy národů všechny týmy netrpělivě čekaly, jaký bude jejich další reprezentační program. V roce 2021 se odehraje kromě posunutého mistrovství Evropy také kvalifikace na mistrovství světa 2022. Los kvalifikačních skupin proběhl 7. prosince a Česká republika do své skupiny E dostala velmi přijatelné soupeře.​
Česká fotbalová reprezentace v roce 2020
​Nejprve dlouhá pauza a poté velmi nabitý program. Rok 2020 přinesl z pohledu české fotbalové reprezentace mnoho komplikací, ale také několik úspěchů. Letošní sezóna byla pro fotbalisty zkrátka výjimečná, a to nejen z hlediska netradičního programu.​
Dění kolem reprezentace v měsíci listopad
Na uplynulý měsíc budou čeští fotbalisté včetně fanoušků vzpomínat jistě velmi rádi! Napínavé zápasy až do poslední minuty se šťastným koncem, to byl listopadový poslední reprezentační sraz. Díky zaváhání Skotska a dvěma vyhraným utkáním nad Izraelem a Slovenskem se Česká republika může radovat z postupu mezi ty nejlepší do Ligy národů ligy A.
Repre v Českých Budějovicích
Stadion na Střeleckém ostrově v Českých Budějovicích patří do kategorie fotbalových stánků, na kterých se národní tým představil pouze jednou. A jelikož to bylo představení vítězné, patří zároveň do skupiny stadionů, na kterých má reprezentace stoprocentní vítěznou bilanci.