EURO 2020 UEFA EURO 2020
Česká fotbalová reprezentace se úspěšně kvalifikovala na UEFA EURO 2020! Evropský šampionát se k příležitosti výročí 60 let od prvního turnaje uskuteční ve 12 městech ve 12 zemích po celé Evropě. Los základních skupin naší repre přisoudil skupinu D, jejíž zápasy se odehrají v Glasgow a Londýně, a ve které se střetneme s Anglií, Chorvatskem a vítězem baráže C.
Zápas Výlet do města fotbalu aneb praktické informace k zápasu v Londýně
Závěrečné utkání skupiny D odehrají naši fotbalisté v londýnském Wembley, kde v úterý 23. června nastoupí proti domácím Angličanům. S Anglií mají reprezentanti zkušenosti již z kvalifikace, ve které jí v úvodním utkání podlehli vysoko 5:0, přičemž v domácí odvetě brali výhru.
Zápas Největší město Skotska uvidí dva zápasy repre. Praktické informace k utkáním v Glasgow
Ve městě slavných rivalů Rangers a Celticu bude v červnu slyšet čeština! Naše reprezentace totiž ve skotském Glasgow nastoupí ke dvěma utkáním UEFA EURO 2020. Nejprve, v pondělí 15. 6. 2020, zde hráči se lvíčkem na prsou vstoupí do turnaje zápasem s vítězem play off Ligy národů C. Čtyři dny poté se v Hampden Parku představí naše reprezentace znovu, když v pátek 19. 6. 2020 vyzveme vicemistra světa Chorvatsko.
Členství Sháníš zájezd na EURO?
Máš už vstupenky na Euro, ale nevíš jako se do Anglie a Skotska dostat? Máme pro tebe řešení. Navíc jako člen Fanklubu získáš 7% slevu.
Zápas Přístupové kódy na nákup vstupenek na EURO 2020
Prodej vstupenek na zápasy českého týmu začíná 4. 12. Přečtěte si informace pro členy Fanklubu k přidělení přístupového kódu na nákup vstupenek. Distribuce kódů začala.
Zápas Vstupenky na EURO pro české fanoušky v prodeji ještě před Vánoci
Česká fotbalová reprezentace se úspěšně kvalifikovala na evropský šampionát, který se koná v příštím roce po celé Evropě. Již v prosinci si mohou čeští fanoušci a členové Fanklubu zajistit vstupenky na utkání českého týmu. Prodej bude probíhat na webových stránkách UEFA EURO 2020.