Kategorie
Rozhovor Masku si beru jen na vybraná utkání nároďáku, říká Fantomas, Vasil Simkovič
Původně to byl dárek k narozeninám, který nikdo nechtěl. A pak to přišlo, „šílený“ nápad, který ústeckého podnikatele Vasila Simkoviče proslavil po celém světě. Maska slavného filmového padoucha baví sportovní fanoušky už přes dvacet let. Přinášíme Vám rozhovor s jedním z nás, s Fantomasem! O tom jak to vše začalo, na které utkání české repre vzpomíná nejvíc, jak probíhají přípravy na utkání a mnoho dalšího se dozvíte na následujících řádcích.
Akce Fanklubu Fanklub nechal ušít pro bývalé reprezentanty a své členy ochranné roušky
Jako organizace s téměř deseti tisíci členy, cítíme i my v současné situaci morální povinnost pomáhat. Proto jsme ve spolupráci s T-Mobile nechali ušít roušky jako ochranu před koronavirem. Ty jsou vyrobeny z fanouškovských triček z EURO 2016 ve Francii.
EURO 2020 UEFA odkládá EURO 2020 na rok 2021
UEFA společně ve spolupráci s 55 zástupci národních fotbalových asociací rozhodla o tom, že se letošní UEFA EURO 2020, které se mělo konat od června do července ve dvanácti evropských zemích, odkládá na rok 2021! Důvodem tohoto odložení je současná celosvětová pandemie koronaviru – COVID-19.
Akce Fanklubu Chceš si zahrát zápasy fanoušků na Euru?
Fanklub repre chystá během UEFA EURO 2020 zápasy fanoušků! Chceš se stát reprezentantem a utkat se s fanoušky Skotska, Chorvatska a Anglie? Pokud jsi odpověděl ano, tak si přečti následující řádky, ve kterých se dozvíš, co proto musíš udělat.
Akce Fanklubu Proběhla beseda s trenéry národního týmu!
V pátek 28.2. se uskutečnila více než hodinová beseda s trenérem národního týmu Jardou Šilhavým a jeho asistentem Jirkou Chytrým. Celá tato beseda byla ve spolupráci Fanklubu fotbalové reprezentace a Staropramenu.
EURO 2020 Informace o aplikaci UEFA EURO 2020 pro mobilní vstupenky
Chystáš se na UEFA EURO 2020? A poslední co ti zbývá, jsou mobilní vstupenky na zápasy české repre? Máme pro tebe základní informace k distribuci vstupenek do oficiální ticketingové aplikace.