Jak fandit v týmu?

Hrajeme a fandíme v týmu, proto se do týmů se spoluhráči z řad Odchovanců a Profíků můžete sdružovat, abyste si vstupenky na zápasy české repre mohli kupovat společně a fandili mezi svými.

Týmy na utkání s Bulharskem a Černou Horou
Z technických důvodů není možné v rámci utkání s Bulharskem a Černou Horou tvořit týmy.
Každý Profík proto má možnost si koupit až dva lístky a vybrat si pro ně konkrétní místo v sektoru. Po domluvě s kamarády tak bude možné sedět pohromadě.
Děkujeme předem za pochopení.

Tým vždy vede jeho kapitán. To je fanoušek, který bude mít možnost nakupovat vstupenky za všechny v týmu. Tým společně fandí pouze v rámci jednoho utkání repre. Na další zápas, na který pojedeš třeba s jinými kamarády, vytvoříš tým jednoduše znovu. Vždy se včas dozvíš, do kdy na to máte čas.

Jak založíš tým?

Jdi do svého fanouškovského profilu na webu Fanklubu a v sekci „Můj tým“ vyplň a rozešli e-mailové pozvánky pro své kamarády. Aby se k tvému týmu přidali, musí tuto pozvánku potvrdit. Jako kapitán vše uvidíš ve svém profilu.

• fan 2 Created with Sketch.

Pozvi kamarády

Pošli e-mailovou pozvánku ze svého fanouškovského profilu.

• dres Created with Sketch.

Spojte se do týmu

Když pozvánku kamarádi přijmou, stanou se členy tvého týmu.

• Nakupujte vstupenky

Kupte si vstupenky společně a fanděte mezi svými.

Jak fandit se synem či dcerou?

K Fanklubu se mohou přidat i fanoušci od předpřípravky až po mladší dorostence. Musí je ale do Fanklubu registrovat dospělý člen Fanklubu.

Pokud máš doma malého fanouška, přidejte se společně k nám. Stačí jít do svého fanouškovského profilu na webu Fanklubu a v sekci „Moji členové“ k sobě jednoduše připojíš dalšího člena. I u nejmenších fanoušků chceme vědět, jak se jmenují a další základní údaje, a je potřeba vyplnit členskou registraci.